Smolasty otwiera nowy rozdział w swojej twórczości

Smolasty otwiera nowy rozdział w swojej twórczości
fot. materiały prasowe

Smolasty, autor takich przebojów jak ‘Fake Love’ i ‘Uzależniony’, wraca z murowanym hitem najbliższych miesięcy. Od dzisiaj we wszystkich serwisach cyfrowych dostępny jest Jego nowy singiel zatytułowany ‘Tusz’, w którym gościnnie udziela się Tymek.

“To bardzo osobisty kawałek, w którym podejmuję temat odnajdywania samego siebie w świecie pozornych relacji i materialnego blasku” – zdradza Smolasty.

“Gościnnie pojawił się Tymek, gdyż uważam, że poza świetnym głosem ma na tej płaszczyźnie również coś do powiedzenia” – dodaje.

▸ Przeczytaj również: Ariana Grande zaatakowana w Wielkanoc na Coachella! (WIDEO)

Nowy materiał to otwarcie nowego rozdziału w twórczości Smolastego i pierwsza zapowiedź drugiego albumu artysty, nad którym obecnie intensywnie pracuje.

Debiutancka płyta Smolastego ‘Fake Love’ ujrzała światło dziennie 7 września ubiegłego roku i uzyskała status ‘złotej’, a single ‘Uzaleźniony’ i ‘Fake Love’ promujące to wydawnictwo zostały nagrodzone ‘platynowymi płytami’.

▸ Przeczytaj również: Hailey Bieber opublikowała wzruszający post o Justinie Bieberze!

Do utworu powstał teledysk, opublikowany na oficjalnym kanale YouTube Smolastego. 

 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!