Offset, 21 Savage, Gucci Mane oraz Sheck Wes w nowym kawałku DJ-a Snake’a

DJ Snake opublikował kompozycję
fot. materiały prasowe

DJ Snake opublikował kompozycję “Enzo” ze znakomitymi gośćmi – w kawałku udzielają się Offset, 21 Savage, Gucci Mane oraz Sheck Wes.

Ujawniając hiphopowe korzenie artystyczne DJ-a Snake’a, jak również olbrzymie znaczenie gatunku dla współczesnej muzyki, “Enzo” to kawałek, w którym usłyszymy bardzo istotnych przedstawicieli świata rapu: Offseta z niezwykle popularnego tria Migos; 21 Savage, którego album “i am > i was” z 2018 zadebiutował na szczycie Billboard 200. Gucciego Mane’a, czyli pioniera trapu i założyciela 1017 Records oraz Shecka Wesa, 20-letniego rapera z Harlemu, autora wiralowego hitu “Mo Bamba”, który jest również jedną z gwiazd tegorocznej edycji Open’era. Niepokojący bit i niezaprzeczalnie chwytliwy hook sprawiają, że “Enzo” to hipnotyczny utwór, ujawniający olbrzymią sprawność DJ Snake’a jako producenta.

▸ Przeczytaj również: Hailey Bieber opublikowała wzruszający post o Justinie Bieberze!

DJ Snake po raz pierwszy zaprezentował światu “Enzo” podczas setu na drugim weekendzie Coachelli. Za pierwszym razem producent zaprosił na scenę Cardi B, Ozunę i Selenę Gomez, by po raz pierwszy na żywo wykonać wielki hit “Taki Taki”. To dla DJ-a Snake’a pierwszy numer jeden na świecie od czasu “Lean On”, wydanego w 2015 z Major Lazer i MØ. “Taki Taki” ujrzało światło dzienne we wrześniu 2018 i znalazło się na 9. miejscu zestawienia klipów, które najszybciej przekroczyły barierę 100 milionow wyświetleń na YouTube.

16 sierpnia artysta wystąpi na Kraków Live Festivalu.

▸ Przeczytaj również: Rihanna w odważnej sesji! Seksownie odsłoniła… (FOTO)

 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie