Muzycy Rammstein przebili samych siebie. Zobacz kontrowersyjny klip do „RADIO”

Kilka piersi w klipie Rammstein!

W teledysku do drugiego singla z nowego albumu Rammstein możemy oglądać m.in. sceny seksu z radioodbiornikiem w roli głównej czy odcinanie ucha.
fot. Jes Larsen

„DEUTSCHLAND” to był dopiero początek. Muzycy Rammstein przebili samych siebie i pokazali nowy, jeszcze bardziej kontrowersyjny klip – „RADIO”.

W teledysku do drugiego singla z nowego albumu Rammstein możemy oglądać m.in. sceny seksu z radioodbiornikiem w roli głównej czy odcinanie ucha.

„RADIO” to drugi oficjalny singiel zapowiadający siódmy, niezatytułowany album Rammstein. Krążek trafi do sklepów i serwisów cyfrowych 17 maja. Za reżyserię teledysku odpowiada Joern Heitmann.

▸ Przeczytaj również: Hailey Bieber opublikowała wzruszający post o Justinie Bieberze!

Płyta “Rammstein” trafi do sklepów 17 maja 2019. Za produkcję odpowiada Olsen Involtini wraz z zespołem.

Lista utworów “Rammstein”. 
1. Deutschland
2. Radio
3. Zeig Dich
4. Ausländer
5. Sex
6. Puppe
7. Was Ich Liebe
8. Diamant
9. Weit Weg
10. Tattoo
11. Hallomann

Artyści nie wydali nowego albumu od 2009 roku, kiedy to ukazał się “Liebe Ist Für Alle Da”. W 2011 wypuścili składankę “Made In Germany” z nowym niepublikowanym wcześniej kawałkiem “Mein Land”.

24 lipca 2019 roku grupa zagra koncert na Stadionie Śląskim w Chorzowie.

Rammstein w karierze sprzedali ponad 35 milionów płyt. Największe przeboje bandu to “Engel”, “Du hast”, “Links 2-3-4”, “Amerika” czy “Pussy”.

▸ Przeczytaj również: Rihanna w odważnej sesji! Seksownie odsłoniła… (FOTO)

 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie