Kylie Jenner przesadziła?! Wykupiła billboard na urodziny Travisa Scotta!

Kylie Jenner i Travis Scott po raz trzeci pojawili się na festiwalu muzycznym Coachella
fot. instagram.com/kyliejenner

Kylie Jenner postanowiła w nietypowy sposób uczcić nadchodzące urodziny Travisa Scotta. W końcu drogie samochody czy złote łańcuchy nie robią już wrażenia.

Kylie Jenner (21 l.) z okazji 28 urodzin Travisa Scotta wykupiła wielki billboard w Los Angeles. Trzeba przyznać, że nikt nie obchodzi tak urodzin jak Kardashianie. Zgodnie z tradycją rodzinną urodziny nie mogą się odbyć bez hucznego przyjęcia i wyszukanych prezentów.

Kylie Jenner z miłością obsypała swojego chłopaka Travisa Scotta. Wielki billboard w Los Angeles robi wrażenie. Co jeszcze wymyśli Kylie, aby uczcić ten wyjątkowy dzień?!

▸ Przeczytaj również: Hailey Bieber opublikowała wzruszający post o Justinie Bieberze!

Travis Scott obchodzi swoje urodziny dopiero za dwa dni, tj. 30 kwietnia. Jednak Kylie chciała wcześniej pokazać, jak bardzo kocha Scotta. Billboard, po raz pierwszy został zauważony przez fanów w ten weekend. Znajduje się w zachodnim Hollywood. Przedstawia gigantyczny portret 14-miesięcznej córki pary Stormi, obok słodkiego zdjęcia 21-letniej Kylie Jenner i ich córeczki.

„Tatuś z okazji urodzin – Kochamy, Mamusia & Stormi” – czytamy na billboardzie.

Znaczna część fanów mocno krytykuje taki prezent. Internauci uważają, jak czytamy w komentarzach, że Kylie najwyraźniej ma zbyt dużo pieniędzy i za wiele wolnego czasu, że wpada na takie pomysły.

A Wy jak sądzicie?

▸ Przeczytaj również: Rihanna w odważnej sesji! Seksownie odsłoniła… (FOTO)

 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!