BANKS powraca z mrocznym, hipnotyzującym singlem „Gimme”

BANKS napisała utwór wspólnie z Buddym Rossem
fot. materiały prasowe

Jak mówi BANKS: – „Gimme” to piosenka o otrzymywaniu tego czego chcesz. Jest o świadomości tego, na co zasługujesz i mówieniu o tym głośno oraz bez przepraszania. Jestem gotowa, by pokazać nowy rozdział mojej kariery całemu światu.

BANKS napisała utwór wspólnie z Buddym Rossem (Frank Ocean, HAIM), a producencko połączyła siły z Hudsonem Mohawke (Kanye West, Drake) i BJ Burtonem (Bon Iver, Francis and the Lights). To pierwszy premierowy materiał od czasu singla „Underdog” z 2017.

▸ Przeczytaj również: Hailey Bieber opublikowała wzruszający post o Justinie Bieberze!

Artystka ma na koncie ponad 1,2 miliarda streamów na całym świecie, w tym 600 mln w samych Stanach Zjednoczonych. Po wydaniu przełomowego debiutu „Goddess” (2014), na całym świecie zapanowała prawdziwa BANKSomania.

Na krążku znalazł się m.in. wyróżniony platyną w USA „Beggin For Thread” oraz „Waiting Game” wyróżnione złotą płytą.

▸ Przeczytaj również: Rihanna w odważnej sesji! Seksownie odsłoniła… (FOTO)

Wydany w 2016 „The Altar” zadebiutował w Top 10 w ponad 30 krajach na iTunes. Dziennikarze „Coup De Main” napisali: Słuchanie „The Altar” przynosi coraz większą satysfakcję z każdym odsłuchaniem. BANKS występowała w programach „Jimmy Kimmel Live!”, „Late Night with Seth Meyers” oraz „Late Show with David Letterman”. Utwory wokalistki można było usłyszeć w licznych filmach i serialach.

 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie