Smolasty szybko został milionerem!

Smolasty otwiera nowy rozdział w swojej twórczości
fot. materiały prasowe

Tylko cztery dni potrzebował najnowszy teledysk Smolastego na przekroczenie miliona wyświetleń w serwisie youtube. Ponadto klip do utworu ‘Tusz’, z gościnnym udziałem Tymka, kolejny już dzień zajmuje pierwsze miejsce na karcie na czasie tego serwisu. Oznacza to, że nie ma obecnie popularniejszego video w polskim internecie!

Smolasty z kolejnym sukcesem na koncie!

“To bardzo osobisty kawałek, w którym podejmuję temat odnajdywania samego siebie w świecie pozornych relacji i materialnego blasku. Gościnnie pojawił się Tymek, gdyż uważam, że poza świetnym głosem ma na tej płaszczyźnie również coś do powiedzenia” – tak o nowym singlu wypowiada się Smolasty.

▸ Przeczytaj również: Hailey Bieber opublikowała wzruszający post o Justinie Bieberze!

Singiel i teledysk “Tusz” to otwarcie nowego rozdziału w twórczości Smolastego i pierwsza zapowiedź drugiego albumu artysty, nad którym obecnie intensywnie pracuje.

Debiutancka płyta Smolastego “Fake Love” ujrzała światło dziennie 7 września ubiegłego roku i uzyskała status ‘złotej’, a single “Uzaleźniony” i “Fake Love” promujące to wydawnictwo zostały nagrodzone ‘platynowymi płytami’.

▸ Przeczytaj również: Margaret: Szczegóły płyty “Gaja Hornby”. Gościnnie jej partner Kacezet!

 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!