Shawn Mendes z zupełnie nowym wydaniu „If I Can’t Have You” (WIDEO)

To będzie przebój lata 2019!

Shawn Mendes zaprezentował premierowy utwór „If I Can’t Have You”
fot. materiały prasowe

Shawn Mendes zaprezentował premierowy utwór „If I Can’t Have You”. Do piosenki powstał teledysk, który możecie już zobaczyć na MUZOTAKT.pl

Autorem utworu jest Shawn Mendes we współpracy ze Scottem Harrisem, Teddym Geigerem i Nate’em Mercreau, za produkcję odpowiadają Mendes i Geiger.

Do utworu powstał teledysk, który można oglądać poniżej na MUZOTAKT.pl

„Przechodzę teraz przez tę fazę, gdzie testuję wszystkie możliwe style” – zdradza piosenkarz. „Pop jest tym, co jest we krwi – nie ma mowy o grze słów. W ciągu ostatnich sześciu miesięcy napisałem około 45 piosenek i są one wszędzie w różnych klimatach” – dodaje muzyk.

▸ Przeczytaj również: Hailey Bieber opublikowała wzruszający post o Justinie Bieberze!

Shawn Mendes zaprezentuje „If I Can’t Have You” po raz pierwszy na żywo w najbliższym odcinku „Saturday Night Live” (4 maja). Będzie to drugi występ muzyka w programie.

Artysta niedawno zakończył wyprzedaną europejską część trasy koncertowej, w ramach której odwiedził również Polskę. Całe tournee obejmuje ponad sto koncertów.

▸ Przeczytaj również: Margaret: Szczegóły płyty “Gaja Hornby”. Gościnnie jej partner Kacezet!

Zobacz teledysk do piosenki zatytułowanej „If I Can’t Have You”:

 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie