Sarsa i jej Sentymenty. Mega niespodzianka dla fanów!

Artystka inspirując się słowami na puszkach napisała tekst i muzykę do utworu.

Sarsa
fot. Kasia Stańczyk Wszelkie Prawa Zastrzeżone © MUZOTAKT.pl 2016

Utwór “Sentymenty” powstał w ramach projektu Music Stories marki Coca Cola. Sarsa, jako kompozytorka i autorka tekstów została muzycznym ambasadorem tej akcji.

Sarsa chce zachęcić swoich obserwatorów i fanów do kreatywnego myślenia i do dobrej zabawy, w której każdy może napisać swoją historię i każdy może wygrać super nagrody od Coca Cola!

▸ Przeczytaj również: Hailey Bieber opublikowała wzruszający post o Justinie Bieberze!

Sarsa znana jest z tego że nieustannie zaskakuje swoich fanów osobliwością i stylem produkcji muzycznych czy tekstów.

O utworze ‘Sentymenty’ sama mówi: “Jest to kolejny efekt moich poszukiwań i eksperymentowania ze stylem. Utwór opowiada o tym, żeby mieć w sobie odwagę iść pod prąd, by mieć odwagę robić rzeczy po swojemu bo prawda zawsze się obroni. Presja otoczenia jest wielka – ale wierzę w to, że gdy idziemy z tłumem to nie dojdziemy dalej niż tłum.. a gdy idziemy naszą własną drogą, możemy naprawdę naszym istnieniem zrobić jakąś pozytywną różnicę. Tym utworem chcę powiedzieć moim odbiorcom, żeby robili w życiu swoje, akceptowali siebie i nie oglądali się na cały świat tylko szli własną drogą”.

Utwór i video do “Sentymenty” powstały w ramach projektu Music Stories marki Coca-Cola 💪💪💪 

“Jestem mega szczęśliwa, że zostałam zaproszona jako muzyczny ambasador tej akcji🥰. Inspirując się słowami na puszkach napisałam tekst i muzykę do tego utworu🎶🎶. Dziękuję, że tak wielu z Was przyłączyło się do tej inicjatywy i że piszecie swoje historie🥰 Mam nadzieję, że pozostałych też zachęcę do chwili relaksu, kreatywnego myślenia i po prostu dobrej zabawy, w której każdy może napisać swoją historię i każdy może wygrać super nagrody od Coca Cola!” – mówi Sarsa.

▸ Przeczytaj również: Margaret: Szczegóły płyty “Gaja Hornby”. Gościnnie jej partner Kacezet!

Nowy album już 24 maja 2019 roku!

Sarsa zapowiada swoją trzecią płytę osobliwymi singlami „Zakryj” i „Carmen”, będącymi połączeniem poetyckiego tekstu z nośną orkiestrową aranżacją. Produkcje muzyczne i styl Sarsy wciąż wyróżniają się na tle innych artystów na rynku polskim.

Sarsa jako autorka tekstu i kompozytorka, a także producent kreatywny albumu, konsekwentnie pozycjonuje swoją twórczość w obrębie szlachetnego popu.

1. Intro – Zanim (serce będę miała chłodne)
2. Tęskno mi
3. Nienaiwne
4. Balony
5. Zakryj
6. Gotowa
7. Carmen
8. So Cold
9. Modlitwa
10. Ta piosenka
11. Motyle i ćmy – Stendek Remix

Sarsa – Sentymenty:

 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!