MUZOTAKTInstagramSelena Gomez pozuje w czerwonym BIKINI! Idea jest szczytna (FOTO)

Selena Gomez pozuje w czerwonym BIKINI! Idea jest szczytna (FOTO)
S

REKLAMA
REKLAMA

Selena Gomez rozgrzała do czerwoności Instagram. Gwiazda zaprezentowała się w bikini, które zaprojektowała je razem z firmą Krahs. Wszystko w słusznej sprawie! Szczegóły już teraz serwujemy wam na MUZOTAKT.pl

Selena Gomez (26 l.) postanowiła pomóc swojej bliskiej przyjaciółce zaprojektować specjalne bikini dla osób, które przeszły operację przeszczepu nerki. Theresa Mingus, która jest inicjatorką całego projektu i założycielką marki Krash, razem z Seleną chcą pomóc kobietom, które chcą w jakiś sposób ukryć widoczną bliznę po transplantacji nerki. Kostium prezentuje się naprawdę rewelacyjnie.

Przypomnijmy, że piosenkarka w 2017 roku sama przeszła transplantację nerki. Dawcą była jej przyjaciółka. U gwiazdy kilka lat temu zdiagnozowano toczeń, chorobę autoimmunologiczną, która doprowadza do zaburzeń układu odpornościowego. Dla ogólnej poprawy zdrowia Amerykanki, konieczny był przeszczep nerki.

REKLAMA

„Wiem, że fani zauważyli, iż latem byłam mało aktywna, nie promowałam swojej muzyki i zastawialiście się, co się ze mną dzieje… Dowiedziałam się, że z powodu tocznia, muszę mieć przeszczep nerki” – napisała we wrześniu 2017 roku.

Jak się później okazała, operacja uratowała życie Seleny! Jak wiadomo po każdej operacji zostaje niezbyt piękna pamiątka w formie blizny. Wiele kobiet nie czuje się komfortowo, by założyć zwykły kostium kąpielowy typu bikini i iść na plażę czy basen. Z tego właśnie powodu Selena i Theresa stworzyły innowacyjną linię bikini dla kobiet po przeszczepie nerki.

▸ Przeczytaj również: Sylwia Przybysz w magicznej odsłonie! Musicie to zobaczyć!

Na zdjęciach, które opublikowała firma Krahs, Sel jest ubrana w dwuczęściowe czerwone bikini. Blasku dodają duże okrągłe srebrne kolczyki i błyszczące czerwone usta! Sami zobaczcie, piosenkarka wygląda naprawdę seksownie. Bikini są już dostępne na stronie marki Krash, a koszt jednego zestawu to niecałe 200 zł.

Projekt okazał się strzałem w 10! Post Seleny Gomez, który nie miał podpisu, otrzymał prawie 10 milionów polubień i 121 tysięcy komentarzy w ciągu jednej doby! Trzeba przyznać, robi to wrażenie.

▸ Przeczytaj również: Margaret: Szczegóły płyty “Gaja Hornby”. Gościnnie jej partner Kacezet!

https://www.instagram.com/p/Bw7y8DBh9mg/?utm_source=ig_embed
https://www.instagram.com/p/Bw7d90Gn9-Q/?utm_source=ig_embed
 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie
REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA