Eurowizja 2019: Tulia wystąpi w kosmicznych strojach! (WIDEO)

Zobacz, jak wygląda występ Polski!

Eurowizja 2019: Tulia wystąpi w kosmicznych strojach! (WIDEO)
Pierwsza próba Tulii w Tel Awiwie | Fot. Thomas Hanses

Wielkimi krokami zbliża się Eurowizja 2019! Nasz reprezentant z Polski jest już po pierwszych próbach. Jak będzie wyglądał występ grupy Tulia?! Zobaczcie poniżej nagranie wideo na MUZOTAKT.pl

Tulia z Polski szykuje się do startu w konkursie Eurowizja 2019 i jest już po pierwszych próbach w Izraelu! To co zobaczymy, wielu może zaskoczyć, ale czy grupa wyróżni się na tle innych narodów?! Sami zobaczcie wideo na MUZOTAKT.pl jak będzie wyglądać występ dziewczyn.

Dziś, tj. 4 maja 2019 roku dziewczyny miały pierwsze generalne próby. Zespół Tulia od kilku dni już przebywa w Tel Awiwie, aby dobrze przygotować się do występu w 64. Konkursie Piosenki Eurowizji.

▸ Przeczytaj również: Sylwia Przybysz w magicznej odsłonie! Musicie to zobaczyć!

Tulia jak informowaliśmy wcześniej zaśpiewa w dwóch językach: polskim i angielskim. Pierwsza próba dziewczyn trwała pół godziny, rozpoczęła się o godzinie 11:00 polskiego czasu i trwała do wpół do dwunastej. Na początku były problemy techniczne związane z dźwiękiem, ale szybko zostały naprawione. Tuż przed Polską na scenie zaprezentowały się takie kraje jak: Finlandia, Czechy czy Cypr.

Jak będzie wyglądać występ zespołu Tulia z piosenką Fire Of Love (Pali się)?!

Dziewczyny rozpoczynają swoje show na specjalnej obrotowej platformie. Warto dodać, że podobną scenę widzieliśmy dwa lata temu, gdy na scenie pojawił się Isaiah z Australii z piosenką zatytułowaną “Don’t Come Easy”. Polska w wizualizacjach będzie przeważać w czerwieni, gdzie pojawiają się twarze dziewczyn.

Stroje natomiast naszych reprezentantek na pewno będą zapamiętane, bowiem jak widzimy będą ubrane w czerwone kaftany, spódnice w kolorowe prążki i intrygujące elementy na głowach, dodatkiem będą woalki, która przykryją złote korony. Pod koniec występu grupy Tulia pojawi się na ekranie ogień.

Trzeba przyznać, że całość jest mocno przemyślana, ale też złożona i chyba wymaga jeszcze dopracowania. O samo wykonanie piosenki jak i wokale nie musimy się chyba martwić, ale czy to wszystko wystarczy, by wygrać konkurs?! Jak sądzicie?!

▸ Przeczytaj również: Margaret: Szczegóły płyty “Gaja Hornby”. Gościnnie jej partner Kacezet!

Zobacz pierwszą próbę – Tulia z piosenką Fire Of Love:

 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie