Billie Eilish i Justin Bieber we wspólnej piosence!

Billie Eilish i Justin Bieber spotkali się!
fot. Twitter / @BillieEilishPH

Billie Eilish i Justin Bieber wchodzą do studia, by nagrać razem kawałek. Szykuje się naprawdę ciekawa kolaboracja.

Billie Eilish (17 l.) sama nie może w to uwierzyć, że Justin Bieber (25 l.) zgodził się wspólnie nagrać singla. Od lat młoda artystka jest wielką fanką Justina. I jak sama podkreśla to było jej marzeniem. Oboje spotkali się za kulisami festiwalu muzycznego Coachella 2019. Jak widać na zdjęciach i filmach z tego zdarzenia, które obiegły media społecznościowe, jej reakcja była piorunująca.

“Jestem dumny z debiutu Billie Eilish na Coachelli” – napisał Kanadyjski piosenkarz na Twitterze chwilę przed emocjonalnym spotkaniem.

▸ Przeczytaj również: Sylwia Przybysz w magicznej odsłonie! Musicie to zobaczyć!

Billie Eilish współpracuje z Justinem Bieberem

Billie w ostatnim wywiadzie dla francuskiego magazynu Madame le Figaro potwierdziła, że razem z Justinem Bieberem pracują nad piosenką. Jednak żadnych szczegółów oboje nie chcą zdradzać.

Billie Eilish właśnie wydała swój debiutancki album, więc można stwierdzić, że współpraca jest przygotowywana na powrót Biebera. Podczas, gdy czekamy na kolejne wiadomości, dotyczące premiery singla czy teledysku, agencja prasowa Press Association przedstawiła ważną wiadomość! Justin Bieber pracuje nad tajnym projektem z serwisem YouTube, który powinien zostać opublikowany w przyszłym roku.

Czekacie na powrót Justina?!

▸ Przeczytaj również: Margaret: Szczegóły płyty “Gaja Hornby”. Gościnnie jej partner Kacezet!

Debiutancka płyta Billie Eilish “When We All Fall Asleep, Where Do We Go?” trafiła na pierwszą pozycję listy sprzedaży w Wielkiej Brytanii.

Podczas pierwszego weekendu płyta sprzedała się w nakładzie 48 tysięcy. Mając 17 lat, trzy miesiące i 18 dni Billie Eilish jest młodsza o dwa miesiące i 10 dni od Joss Stone, która znalazła się na szczycie w 2004 roku z albumem “Mind, Body & Soul”.

Na albumie “When We All Fall Asleep, Where Do We Go?” znalazło się 14 kompozycji, w tym znane już “Wish You Were Gay”, “When the Party’s Over” oraz “Bury a Friend”. Wszystkie piosenki na płycie zostały napisane przez Billie Eilish oraz jej brata Finneasa O’Connella

View this post on Instagram

end of an era :(( —

A post shared by billie eilish (@billieeiilish) on

Justin Bieber to czołowa postać show-biznesu.

Już w 2011 roku “Forbes” umieścił go na drugim miejscu listy najlepiej opłacanych artystów, którzy nie ukończyli 30. roku życia. W listopadzie 2016 Kanadyjczyk gościł w Krakowie. Jego ostatni album “Purpose” miał premierę 13 listopada 2015 roku. Justin Bieber na koncie kilka epizodycznych ról w filmach. Ostatnio zagrał w komedii “Killing Hasselhoff”.

View this post on Instagram

My wife is awesome

A post shared by Justin Bieber (@justinbieber) on

 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie