MUZOTAKTNEWSYHotPlotaCardi B szokuje! ROZEBRANA pokazuje intymne części ciała (WIDEO)

Cardi B szokuje! ROZEBRANA pokazuje intymne części ciała (WIDEO)
C

REKLAMA
REKLAMA

Cardi B lubi szokować fanów. Tym razem gwiazda opublikowała w sieci odważny filmik, na którym wypina się rozebrana, prezentując intymne części ciała, a przy tym je dokładnie objaśnia.

Cardi B (26 l.) zdenerwowana mocno na krążące od tygodnia w sieci zdjęcia z gali Billboard Music Awards 2019, na których rzekomo odsłoniła intymną część ciała – odpowiada w zdecydowany sposób. Raperka twierdzi, że zdjęcia zostały przerobione i nie zaliczyła tym samym żadnej wpadki.

Mowa o sytuacji, gdy Cardi B wraz z Offsetem namiętnie całowali się na czerwonym dywanie tuż po gali rozdania nagród Billboard Music Awards. Offset w pewnym momencie uniósł tak wysoko do góry nogę raperki, że głębokie rozcięcie żółtej spódnicy odsłoniło jej rzekome krocze.

REKLAMA

▸ Przeczytaj również: Sylwia Przybysz w magicznej odsłonie! Musicie to zobaczyć!

Wściekła Cardi B na pojawiające się komentarze i nagłówki w serwisach postanowiła w swoim stylu odnieść się do całej sytuacji. Do tego raperka udzieliła pewnej lekcji z anatomii.

„Po pierwsze, to nie jest to moja ci**ka, moja ci**ka jest tutaj. To miejsce, przez które urodziłam moją córkę. A tutaj jest część, która pokazuje, wiesz kiedy idę w ten sposób? To tylko mój tyłek. Wiesz, kiedy masz gruby tyłek, to ta część właśnie tutaj, która zapewnia komfort ku***owi” – mówi raperka.

W każdym razie, jeśli nadal nie jesteście przekonani, że jej zdjęcia z gali zostały przerobione w Photoshopie – to Cardi B ma na zakończenie słowa.

„Chcesz patrzeć na moją ci**pkę? Powinieneś był się ze mną zobaczyć, kiedy byłam pieprz**ną striptizerką i promowałam się jako „Chodź do mnie’. Teraz, już za późno!” – zażartowała raperka w nagraniu, które możecie zobaczyć poniżej.

https://www.youtube.com/watch?v=21IEx885NDs

▸ Przeczytaj również: Margaret: Szczegóły płyty “Gaja Hornby”. Gościnnie jej partner Kacezet!

Cardi B była największą faworytką tegorocznej gali Billboard Music Awards – otrzymała aż 21 nominacji. Ostatecznie nowa gwiazda hip-hopu zdobyła sześć nagród, w tym jako najlepsza raperka.

 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie


REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA