Alvaro Soler: Nowy singiel reedycja płyty w najbliższy piątek

Już w najbliższy piątek, 10 maja, do sklepów i serwisów cyfrowych trafi reedycja albumu Alvaro Solera – „Mar De Colores”.

Alvaro Soler powraca w rozszerzonej wersji
fot. Ben Wolf

Alvaro Soler powraca w rozszerzonej wersji. Album promuje nowy utwór zatytułowany „La Libertad”. Szczegóły już teraz serwujemy wam na MUZOTAKT.pl

Alvaro Soler na całym świecie sprzedał ponad milion albumów. 15 mln osób obserwuje go na Spotify, a ponad 2,5 mln śledzi na bieżąco kanał artysty na YouTube. Pierwsze wydanie „Mar De Colores” ukazało się we wrześniu 2018 i trafiło do Top 10 sprzedaży w ponad dziesięciu krajach. W maju 2019 fani mają możliwość zakupu reedycji z trzema nowymi utworami.

„La Libertad” to pełen pozytywnych wibracji utwór, który ustawia kurs na lepszy świat. Chwytliwa melodia, taneczna perkusja oraz charakterystyczny refren „Ay Ay Ay” sprawia, że po usłyszeniu najnowszego singla Alvaro Solera wszyscy z miejsca zechcą ruszyać na parkiet. Artysta w tekście namawia, by właśnie za pomocą tańca zwalczać smutki i „ruszyć razem z wiatrem w kierunku wolności”.

▸ Przeczytaj również: Sylwia Przybysz w magicznej odsłonie! Musicie to zobaczyć!

“W każdym szczególe zawarłem dużo miłości. Postarałem się, żeby aranżacje były możliwie jak najbardziej organiczne. Słuchanie muzyki powinno przynosić przede wszystkim radość” – Alvaro Soler.

Na reedycji „Mar De Colores”, poza utworami z podstawowej wersji, znajdą się trzy nowe utwory: niezwykle osobisty „Taro”, taneczny „Loca” i wspomniana wcześniej „La Libertad”.

Pozytywne wibracje i nieograniczona radość z tworzenia muzyki to główne motywy „Mar De Colores”; dodatkowo na swoim drugim albumie Alvaro Soler nawołuje, by głęboko oddychać i cieszyć się życiem – a wszystko za pomocą kameralnych, ciepłych historii zainspirowanych różnymi kulturami. Piosenki hiszpańsko-niemieckiego gwiazdora niosą ukojenie słuchaczom.

Wraz z utworami „Loca” i „Taro”, Alvaro Soler rozwija ideę „Mar De Colores”, dodając nowe pociągnięcia pędzlem emocji. Parkietowe hymny idealnie współgrają z poruszającymi balladami. Soler jako songwriter działa bardzo intuicyjnie, a jako wokalista ma nieprzebrane pokłady uroku. Ma również mnóstwo dystansu do samego siebie i niesamowite poczucie humoru. Powinniśmy wszyscy go posłuchać. A najlepiej zatańczyć razem z artystą.

▸ Przeczytaj również: Margaret: Szczegóły płyty “Gaja Hornby”. Gościnnie jej partner Kacezet!

Alvaro Soler „Mar De Colores” (reedycja) – lista utworów:

1) La Libertad
2) Loca
3) La Cintura
4) Histerico
5) Te Quiero Lento
6) Ella
7) Puebla
8) Au Au Au
9) Fuego
10) Veneno
11) Bonita
12) No Te Vayas
13) Niño Perdido
14) Taro

Bonus Tracks:

15) Yo Contigo, Tu Conmigo
16) La Cintura (feat. Flo Rida & TINI) Remix
17) Let It All Go
18) Lo Mismo

Przypominamy, że już wkrótce Alvaro Soler wystąpi w Polsce: 17 maja w Poznaniu(koncert wyprzedany), a dzień później w Warszawie.

 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie