Shawn Mendes w „Saturday Night Live”. Fani oszaleli! (WIDEO)

Shawn Mendes po raz drugi w karierze pojawił się jako gość muzyczny słynnego programu „Saturday Night Live”.
fot. screen Youtube

Shawn Mendes po raz drugi w karierze pojawił się jako gość muzyczny słynnego programu „Saturday Night Live”. Na MUZOTAKT.pl możecie zobaczyć jego występ.

Shawn Mendes w programie „Saturday Night Live” wykonał na żywo dwa numery. Widzowie usłyszeli wielki przebój zatytułowany „In My Blood” oraz najnowszy singiel pt. „If I Can’t Have You”.

Autorem nowego utworu jest Shawn Mendes we współpracy ze Scottem Harrisem, Teddym Geigerem i Nate’em Mercreau, za produkcję odpowiadają Mendes i Geiger.

▸ Przeczytaj również: Hailey Bieber opublikowała wzruszający post o Justinie Bieberze!

„Przechodzę teraz przez tę fazę, gdzie testuję wszystkie możliwe style” – zdradza piosenkarz. Artysta niedawno zakończył wyprzedaną europejską część trasy koncertowej, w ramach której odwiedził również Polskę. Całe tournee obejmuje ponad sto koncertów.

„Pop jest tym, co jest we krwi – nie ma mowy o grze słów. W ciągu ostatnich sześciu miesięcy napisałem około 45 piosenek i są one wszędzie w różnych klimatach” – dodaje muzyk.

▸ Przeczytaj również: Margaret: Szczegóły płyty “Gaja Hornby”. Gościnnie jej partner Kacezet!

Fani rewelacyjne przyjęli nowy singiel, a występ artysty w SNL zbiera mnóstwo pozytywnych komentarzy. “Wielu artystów potrzebuje światła i tańca, aby scena wyglądała na „pełną”. Shawn potrzebuje tylko głosu, fortepianu i gitary, czystego talentu…”, “SHAWN MENDES JEST PERFEKCYJNY !!! ❤️❤️❤️❤️❤️”, “Wspaniała wersja tego. Naprawdę! Nie mogę przestać na Ciebie patrzeć…” – komentują fani.

Sprawdź, jak wypada „If I Can’t Have You” na żywo:

Zobacz występ Shawna Mendesa z piosenką In My Blood:

 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie