Justin Bieber i Ed Sheeran nagrali razem HITA?! Posłuchaj “I Don’t Care”

Justin Bieber i Ed Sheeran nagrali wspólnie singiel.
fot. instagram.com/teddysphotos

Justin Bieber i Ed Sheeran nagrali wspólnie singiel. W sieci jest już fragment piosenki, którą możecie posłuchać poniżej na MUZOTAKT.pl. Kompozycja wedle zapowiedzi powinna trafić do fanów już w ten piątek, tj 10 maja.

Justin Bieber i Ed Sheeran najwyraźniej chcą podbić wszystkie listy przebojów tego lata. Można rzecz, że panowie opracowali pewien spisek, aby zapewnić sobie pełne przejęcie stacji radiowych. Sami obaj nieraz już przecież udowodnili, że potrafią zdominować listy przebojów na całym świecie. Wystarczy przypomnieć ich wspólne dzieło zatytułowane “Love Yourself” z 2015 roku.

▸ Przeczytaj również: Sylwia Przybysz w magicznej odsłonie! Musicie to zobaczyć!

Ich wspólne dzieło roboczo zatytułowane “IDC” / “I Don’t Care” może powtórzyć sukces czy też pobić kilka istniejących rekordów. Sami posłuchajcie fragmentu kawałka poniżej.

Justin Bieber i Ed Sheeran wracają do gry na światowym rynku muzycznym. Ed wydał swój ostatni album w 2017 roku, Justin w 2015 roku. Fragment wspólnego singla, którzy obaj udostępnili na Instagramie zapowiada się mocnym powrotem.

“Coz I don’t care / When I’m with my baby, yeah / All the bad things disappear / And you making me feel / That maybe I am somebody / I can deal with the bad nights / When I’m with my baby” – brzmi fragment tekstu nowej piosenki “IDC”.

Jak się dowiadujemy, piosenka najprawdopodobniej powstała na potrzeby ścieżki dźwiękowej do drugiej części filmu “Angry Birds”, który trafi do kin latem 2019 roku.

▸ Przeczytaj również: Margaret: Szczegóły płyty “Gaja Hornby”. Gościnnie jej partner Kacezet!

View this post on Instagram

@teddysphotos

A post shared by Justin Bieber (@justinbieber) on

Eda Sheerana już wkrótce będzie można zobaczyć w komedii komedii romantyczno-muzycznej “Yesterday”. W marcu 2017 roku Ed Sheeran wydał swój trzeci album – “÷”. Poprzednia płyta Anglika to “x” z 2014 roku. W Polsce uzyskała status diamentowy za sprzedaż ponad 100 tys. egzemplarzy. Największe hity Anglika to “perfect”, “The A Team”, “Sing”, “Thinking Out Loud”.

Justin Bieber to czołowa postać show-biznesu. Już w 2011 roku “Forbes” umieścił go na drugim miejscu listy najlepiej opłacanych artystów, którzy nie ukończyli 30. roku życia. W listopadzie 2016 Kanadyjczyk gościł w Krakowie. Jego ostatni album “Purpose” miał premierę 13 listopada 2015 roku. Justin Bieber na koncie kilka epizodycznych ról w filmach. Ostatnio zagrał w komedii “Killing Hasselhoff”.

 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie