Dido wystąpi w Polsce! (DATA, MIEJSCE, BILETY)

Dido wystąpi 16 listopada w Poznaniu w Sali Ziemi.
fot. materiały prasowe

Dido wystąpi 16 listopada w Poznaniu w Sali Ziemi. Szczegóły koncertu już teraz na MUZOTAKT.pl

Dido to jedna z najbardziej popularnych popowych wokalistek. Rozwój jej kariery przypadł na przełom XX i XXI wieku – wszystko za sprawą płyty “No Angel”, która była jedną z najlepiej sprzedających się płyt na świecie (ponad 22 miliony sprzedanych egzemplarzy).

▸ Przeczytaj również: Margaret: Szczegóły płyty “Gaja Hornby”. Gościnnie jej partner Kacezet!

Każde kolejne wydawnictwo okazało się podobnym sukcesem. Utwór “Here With Me” znalazł się w ścieżce dźwiękowej filmu “Love Actually” czy “Bridget Jones: W pogoni za rozumem”. Wydany w 2010 roku singel “Everything to Lose” pojawił się w filmie “Seks w wielkim mieście 2”.

Ostatni album piosenkarki, “Still on My Mind”, ukazał się w marcu 2019 roku. W ramach promocji płyty, Dido rusza w pierwszą od 15 lat trasę koncertową. “Still On My Mind” to album, na którym Dido pokaże się w różnych odsłonach, począwszy od – jej ulubionego – hip hopu, po folkowe dźwięki. Cała płyta to zmysłowa mieszanka stylów i gatunków, znajdziemy na niej także trochę elektroniki i dancowych rytmów.

Bilety trafią do sprzedaży w czwartek, 9 maja o godzinie 10:00.

▸ Przeczytaj również: Sylwia Przybysz w magicznej odsłonie! Musicie to zobaczyć!

 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie