MUZOTAKTNEWSYMuzykaRhye ogłasza „Spirit” – projekt z pianinem w roli głównej

Rhye ogłasza „Spirit” – projekt z pianinem w roli głównej
R

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Rhye ogłasza nowy projekt. „Spirit” to osiem utworów, które Mike Milosh skomponował w wyniku ponownego zauroczenia możliwościami jakie daje pianino. Wydawnictwo trafi do serwisów cyfrowych 10 maja. Już teraz można posłuchać singla zatytułowanego „Needed”.

Jak opowiada Mike Milosh z Rhye: – Półtora roku temu moja dziewczyna zrobiła mi niespodziankę i wypożyczyła dla mnie pianino. Nie było w najlepszym stanie technicznym, ale zostało w mieszkaniu i wyszło tak, że zacząłem grać na nim codziennie rano. Początkowo były to bardziej zabawy dźwiękami, ale szybko przerodziło się to w rytuał, bez którego nie potrafiłem rozpocząć dnia.

REKLAMA

▸ Przeczytaj również: Margaret: Szczegóły płyty “Gaja Hornby”. Gościnnie jej partner Kacezet!

„Spirit” to zestaw piosenek, które artysta skomponował właśnie podczas tych poranków. Do współpracy Milosh zaprosił m.in. Dana Wilsona (eks-Semisonic), który jest współautorem ballady „Someone Like You” Adele. Efektem tego spotkania jest m.in. singiel promujący wydawnictwo, „Needed”.

„Needed” to utwór o czymś więcej niż byciu potrzebnym, lubianym, kochanym. To bezpośrednie wołanie o to, by być potrzebnym tej konkretnej osobie, którą bardzo kochasz. Dzięki temu można poczuć się spełnionym. Nie każdy odczuwa coś takiego, ale jeśli ktoś tak ma, mam nadzieję, że ten utwór do niego przemówi – Mike Milosh, Rhye.

Materiały promocyjne partnera

Na „Spirit” trafią również utwory przygotowane we współpracy z Ólafurem Arnaldsem i Thomasem Bartlettem. Przypominamy, że Rhye jest jedną z gwiazd tegorocznej edycji festiwalu Tauron Nowa Muzyka. Impreza odbędzie się w dniach 20-22 czerwca w Katowicach.

▸ Przeczytaj również: Sylwia Przybysz w magicznej odsłonie! Musicie to zobaczyć!

Rhye – „Spirit” – lista utworów:
1. Dark
2. Needed
3. Malibu Nights
4. Patience (feat. Ólafur Arnalds)
5. Green Eyes
6. Wicked Dreams
7. Awake
8. Save Me

Posłuchaj teraz singla pt. Needed:

https://www.youtube.com/watch?v=4q1LbZH1y7g
 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie


» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

  • Więcej na temat:
  • Rhye
REKLAMA