MUZOTAKTImprezy, KoncertyFestiwaleWielka premiera Studio SuperHit Festiwal! Goście: Michał Szpak, Kamil Bednarek.

Wielka premiera Studio SuperHit Festiwal! Goście: Michał Szpak, Kamil Bednarek.
W

Przez trzy gorące festiwalowe dni od piątku 24 maja do niedzieli, 26 maja.

REKLAMA
REKLAMA

Po raz pierwszy w historii Polsat SuperHit Festiwal, Telewizja Polsat zaprasza do oglądania studia festiwalowego, codziennie, na żywo, prosto z sopockiej plaży. Wywiady z gwiazdami, unikatowe materiały i absolutnie niezwykła para prowadzących – Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor!

Nadchodzi SuperHit Festiwal!

Ona jest popularną aktorką teatralną i telewizyjną, znaną widzom Polsatu z serialu „Ślad”. On prowadzący kultowy program „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Prywatnie, Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor to jedna z najbardziej znanych par polskiego show-biznesu. Tylko u nas, podczas największego wydarzenia muzycznego tego roku zobaczycie ich, po raz pierwszy jako duet prowadzących!

REKLAMA

▸ Przeczytaj również: Margaret: Szczegóły płyty “Gaja Hornby”. Gościnnie jej partner Kacezet!

W ostatni weekend maja, czyli od 24. do 26., od godz. 9:00 do 10:00 rano, na żywo, na antenie Telewizji Polsat, (w sobotę i niedzielę także w Polsat News) pojawi się Studio SuperHit Festiwal, do którego Joanna i Maciej będą zapraszać gwiazdy festiwalu.

Ich gośćmi będą między innymi Michał Szpak, który zdradzi tajemnicę swoich niezwykłych kostiumów scenicznych i opowie jak w tak krótkim czasie od swojego debiutu, udało mu się dojść na szczyt list przebojów. Marcin Miller i jego przepis na sukces i Kamil Bednarek, który porozmawia z prowadzącymi o swoim jubileuszu i pasjach. Julia Wieniawa opowie o tym, jak się czuje przed wielkim debiutem w roli prowadzącej festiwal. To jednak nie wszystko, co dla Was przygotowaliśmy.

Tylko w Studio SuperHit Festiwal zobaczycie przygotowania do wieczornych koncertów.

Koroniewska i Dowbor będą łączyli się na żywo z Operą Leśną, w której prezenterka Eska Tv – Ola Kot zabierze widzów za kulisy tej wielkiej produkcji. Jak Joanna Koroniewska poradzi sobie w roli prowadzącej? Czy mąż będzie ją wspierał? A przede wszystkim, co zdradzą im festiwalowe gwiazdy? Wszystkie te tajemnice będziemy dla Was odkrywać od 24 do 26 maja w wyjątkowym Studio SuperHit Festiwal. Musicie to zobaczyć!

▸ Przeczytaj również: Sylwia Przybysz w magicznej odsłonie! Musicie to zobaczyć!

Polsat SuperHit Festiwal 2019 organizuje Telewizja POLSAT we współpracy z Miastem Sopot, Bałtycką Agencją Artystyczną BART oraz AlberT Production. Partnerem strategicznym Festiwalu jest Związek Producentów Audio-Video (ZPAV).

Patronami medialnymi Polsat SuperHit Festiwal 2019 są Radio Eska i Super Express. Wspierają nas również Eska TV, Radio VOX FM, Radio Wawa oraz TeleTydzień.

Oficjalnymi partnerami technologicznymi i dostawcami szybkiego Internetu LTE, na potrzeby Polsat SuperHit Festiwal 2019 są Plus i Cyfrowy Polsat. Oficjalny partner flotowy – Grupa Zdunek.

 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie
REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA