MUZOTAKTImprezy, KoncertyKoncertyDawid Podsiadło i Taco Hemingway na wspólnym koncercie

Dawid Podsiadło i Taco Hemingway na wspólnym koncercie
D

REKLAMA
REKLAMA

Dzieli ich niewielka różnica wieku i pozornie, gatunki muzyczne, w obrębie których się poruszają, ale na pewno łączy uznanie fanów, krytyków i ogrom nagród. Dawid Podsiadło i Taco Hemingway są bezsprzecznie najpopularniejszymi Artystami w Polsce. Wyprzedają największe trasy, biją rekordy popularności w serwisach streamingowych i sprzedaży płyt. Podobno pierwszy jest fanem drugiego, a drugi pierwszego.

Teraz Dawid Podsiadło i Taco Hemingway wystąpią obok siebie na wyjątkowym wydarzeniu i będą to ich jedyne koncerty w tym roku.

REKLAMA

Dawid Podsiadło podczas zeszłorocznej rekordowej „Małomiasteczkowej Trasy” w największych halach koncertowych zgromadził ponad 110 tysięcy publiczności. Wszystkich zaskoczyła jego kolejna trasa zagrana w kilkudziesięciu małych, kameralnych salach koncertowych, często w bardzo niewielkich miejscowościach.

▸ Przeczytaj również: Sylwia Przybysz w magicznej odsłonie! Musicie to zobaczyć!

Nadchodzący występ będzie finałem promocji jego ostatniej płyty „Małomiasteczkowy” i zamknięciem trasy koncertowej. To jedyny koncert który Dawid zagra do końca tego roku, a być może jest to zwiastun kolejnej przerwy w aktywności koncertowej którą zafundował swoim fanom po analogicznym zakończeniu trasy promującej poprzedni album.

▸ Przeczytaj również: Margaret: Szczegóły płyty “Gaja Hornby”. Gościnnie jej partner Kacezet!

Dla Taco Hemingway’a po zeszłorocznych sukcesach z Taconafide i premierze kolejnego albumu solowego „Cafe Belga”, koncert z Podsiadło jest pierwszym po dłuższej przerwie, i jak zapowiada Artysta – absolutnie jedynym w tym roku.

Na razie nie wiemy nic więcej o dacie, biletach, miejscu ani formule koncertu. Warto pamiętać, że bilety na ostatnią trasę Dawida Podsiadło obejmującą ponad 50 koncertów wyprzedały się w niecałe 4 minuty. Również wszystkie ubiegłoroczne koncerty Taco Hemingwaya były wyprzedane w kilka godzin po starcie sprzedaży biletów. 

Organizatorzy zapowiadają ujawnienie wszystkich informacji jeszcze w tym tygodniu.

https://www.instagram.com/p/BxHwlPFHAZ7/
 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA