MUZOTAKTImprezy, KoncertyKoncertyDawid Podsiadło i Taco Hemingway na PGE Narodowym (DATA, BILETY)

Dawid Podsiadło i Taco Hemingway na PGE Narodowym (DATA, BILETY)
D

REKLAMA
REKLAMA

28 września 2019 roku na PGE Narodowym Dawid Podsiadło i Taco Hemingway zagrają jedyny wspólny koncert w tym roku.

Dawid Podsiadło i Taco Hemingway zaśpiewają wspólnie na PGE Narodowym. Ostatni weekend września to jednocześnie ostatnia szansa na zobaczenie w tym roku Dawida Podsiadło i Taco Hemingwaya. Żaden krajowy artysta wcześniej nie zagrał solowego koncertu na PGE Narodowym.

REKLAMA

Dawid Podsiadło i Taco Hemingway postanowili połączyć siły, by przetrzeć szlaki innym twórcom. Dwa koncerty polskich artystów, jedno wydarzenie, po raz pierwszy na taką skalę. Od momentu ogłoszenia fani i media spekulują na temat wspólnych utworów, które mogłyby powstać w takim duecie oraz gości specjalnych, którzy być może będą towarzyszyć wykonawcom.

▸ Przeczytaj również: Miley Cyrus i Liam Hemsworth tańczą tango (WIDEO)

Dawid Podsiadło spędził ostatnie pół roku koncertując w całej Polsce. Małomiasteczkowe przeboje można było usłyszeć na wyprzedanych koncertach zarówno w największych halach, jak i w małych salach domów kultury. Teraz artysta zagra dla fanów z całej Polski, licząc, że tym razem to oni przyjadą wesprzeć go w spełnieniu marzenia. 

Taco Hemingway w ubiegłym roku, tak samo jak Podsiadło, zagrał wyprzedaną trasę promując album pt. “Café Belga”. Również jego projekt z Quebonafide bił rekordy popularności. Nadchodzący koncert na PGE Narodowym będzie pierwszym po dłuższej przerwie i jedynym, który artysta zagra w tym roku.

▸ Przeczytaj również: Margaret: Szczegóły płyty “Gaja Hornby”. Gościnnie jej ed sheeranpartner Kacezet!

Imiona i nazwiska obu artystów wieczorem po raz pierwszy rozbłysną na elewacji PGE Narodowego zapowiadając to wydarzenie. Zainteresowanie jakie wzbudziło ogłoszenie wspólnego koncertu, bez informacji o dacie i miejscu wydarzenia, zapowiada, że bilety mogą zniknąć w rekordowym tempie. 

Przedsprzedaż biletów dla użytkowników Allegro rusza w środę, 15 maja, o godzinie 12:00.

 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA