Imagine Dragons zagrają przed finałem Ligi Mistrzów

Imagine Dragons weszli do studia
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Imagine Dragons wystąpią 1 czerwca w Madrycie przed finałem Ligi Mistrzów.

Imagine Dragons zagrają m minikoncert na stadionie Wanda Metropolitano w Madrycie, który jest siedzibą klubu piłkarskiego Atletico. W finałowej potyczce zmierza się dwa angielskie kluby Liverpool oraz Tottenham.

W ubiegłym roku występ Duy Lipy na finale Ligi Mistrzów UEFA obejrzało 80 milionów widzów.

▸ Przeczytaj również: Miley Cyrus i Liam Hemsworth tańczą tango (WIDEO)

Imagine Dragons to jeden z najpopularniejszych zespołów z USA. Mają na koncie wygrane i nominacje m.in. do Grammy, American Music Awards, Billboard Music Awards, MTV Music Awards. Ich debiutancki album “Night Visions” był jednym z największych triumfów fonograficznych sezonu 2013/2014 na całym świecie, a kolejny – “Smoke + Mirrors” ugruntował ich wysoką pozycję.

Również w Polsce zespół cieszy się dużą popularnością, czego dowodem są udane koncerty, wysokie miejsca na listach przebojów, ciągła obecność na antenach radiowych oraz znakomita sprzedaż płyt. Ich dorobek zamyka longplay “Origins”, który miał premierę pod koniec 2018 roku.

▸ Przeczytaj również: Margaret: Szczegóły płyty “Gaja Hornby”. Gościnnie jej ed sheeranpartner Kacezet!

 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie