Zayn i Zhavia Ward śpiewają dla Aladyna (WIDEO)

Kompozycja "A Whole New World" pojawi się na napisach końcowych w filmie "Aladyn".

Zayn
fot. Miller Mobley (c) Wszelkie prawa zastrzeżone

Zayn i Zhavia Ward opublikowali teledysk do piosenki “A Whole New World” promującej film “Aladyn”.

Zayn i Zhavia Ward w duecie! Piosenka oryginalnie powstała do animacji z 1992 roku. Napisali ją Alan Menken oraz Tim Rice. Wykonawcami byli Brad Kane oraz Lea Salonga. Kompozycja otrzymała nie tylko Oscara, ale też Grammy w kategorii piosenka roku.

▸ Przeczytaj również: Miley Cyrus i Liam Hemsworth tańczą tango (WIDEO)

“Aladyn” to bajka zainspirowana opowieścią z “Księgi tysiąca i jednej nocy”. Bohaterem jest tytułowy biedny chłopiec, który zakochuje się w księżniczce. Przez przypadek znajduje starą lampę, w której mieszka Dżin. W zamian za uwolnienie, obiecuje spełnić trzy życzenia chłopaka.

Reżyserią nowego filmu zajął się Guy Ritchie. Scenariusz napisał John August. W rolach głównych występują Will Smith jaki dżinn, Mena Massoud jako Aladyn, Naomi Scott jako Jasmine, Marwan Kenzari jako Jafar, Navid Negahban jako sułtan, Nasim Pedrad jako Dalia, Billy Magnussen jako książę Anders oraz Numan Acar jako Hakim. 

Animacja z 1992 roku otrzymała 2 Oscary za najlepszą muzykę i za piosenkę “A Whole New World”. Dzieło nakręcili Ron Clements i John Musker.

“Aladyn” trafi do kin 24 maja. 

▸ Przeczytaj również: Margaret: Szczegóły płyty “Gaja Hornby”. Gościnnie jej ed sheeranpartner Kacezet!

 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie