Selena Gomez nagrywa w tym samym studio, co Justin Bieber?!

Selena Gomez nagrywa w tym samym studio, co Justin Bieber?!
fot. instagram.com/selenagomez

Selena Gomez udostępniła nowe zdjęcie na Instagramie, gdzie widać, jak nagrywa nowy materiał muzyczny. Internauci zauważyli, że jest to samo studio nagrań, w którym Justin Bieber nagrywał wokale.

Selena Gomez ma za sobą bardzo trudny rok. Nie tylko jeśli chodzi o jej sprawy miłosne, jak rozstanie z Justinem Bieberem, ale też sprawy prywatne, musiała przejść rehabilitację po wielu załamaniach nerwowych z powodu powikłań choroby tocznia i zagrażającego życiu przeszczepu nerki.

▸ Przeczytaj również: Miley Cyrus i Liam Hemsworth tańczą tango (WIDEO)

Od czasu rehabilitacji Selena Gomez bardzo pracuje nad szczęśliwszym i zdrowszym stylem życia, cały czas otacza się pozytywnymi ludźmi. I chociaż w ostatnim czasie sama mało mówi o nowym albumie, to byliśmy świadkami jej powrotu w kilku ciekawych kolaboracjach. Julia Michaels wydała singla pt. “Anxiety” z gościnnym udziałem Seleny czy benny blanco, Tainy i J Balvin zaprosili Gomez do nagrania kawałka pt. “I Can’t Get Enough”. Jednak fani niecierpliwie czekają na nowy krążek Seleny!

Wygląda na to, że Selena w końcu zaczęła pracować nad swoim następnym albumem po “Revival”. Sądząc po najnowszym poście, jaki zamieściła na Instagramie. Jej zdjęcie ze studia nagrań, gdzie jak fani zauważyli, w tym samym miejscu nagrywał Justin Bieber – wzbudziło wiele oczekiwań.

„Studio diva” – czytamy pod jej zdjęciem!

▸ Przeczytaj również: Margaret: Szczegóły płyty “Gaja Hornby”. Gościnnie jej ed sheeranpartner Kacezet!

Tymczasem Selena szybko opuściła imprezę MET Gala 2019, która miała miejsce 6 maja 2019 roku w Nowym Jorku. Jak donoszą amerykańskie źródła Sel w ostatnim czasie nie znosi paparazzi. Została także zauważona w Disneylandzie przez bliskich przyjaciół, gdzie przytulała się z tajemniczym mężczyzną. Bliscy jednak potwierdzili, że tajemniczy mężczyzna to po prostu jej dobry przyjaciel.

Czy Wy też czekacie na nowy album Seleny?!

View this post on Instagram

studio diva

A post shared by Selena Gomez (@selenagomez) on

 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie