Madonna ze Swae Lee śpiewa “Crave”. Posłuchaj nowego singla

Zaraźliwie chwytliwy popowy kawałek został napisany przez Madonnę i Starrah.

Madonna od kilku lat mieszka w Lizbonie i to czas spędzony w Portugalii w dużej mierze posłużył za inspirację do krążka pt.
fot. Steven Klein

Madonna opublikowała piosenkę zatytułowaną “Crave”, w której udziela się Swae Lee. Możecie jej posłuchać poniżej na MUZOTAKT.pl

Madonna zaprezentowała trzeci z pięciu utworów promujących album „Madame X”. Posłuchajcie „Crave” – duetu ze Swae Lee. Do „Crave” powstał teledysk. Premiera wkrótce.

▸ Przeczytaj również: Miley Cyrus i Liam Hemsworth tańczą tango (WIDEO)

Przed premierą “Madame X” artystka jeszcze opublikuje jamajskie “Future” ft. Quavo (17 maja) oraz “Dark Ballet” (7 czerwca). 

“Madame X”, najnowsza płyta Madonny, jest zainspirowana czasem artystki spędzonym w Lizbonie. 15 nowych utworów celebruje związki artystki z muzyką latynoską, jak również wpływy kultur z całego świata. Na krążku wokalistka śpiewa po portugalsku, hiszpańsku oraz angielsku. “Madame X” powstała we współpracy z Mirwaisem, jak również (między innymi) Mikiem Deanem i Diplo.

“Madame X” trafi do fanów 14 czerwca.

▸ Przeczytaj również: Margaret: Szczegóły płyty “Gaja Hornby”. Gościnnie jej ed sheeranpartner Kacezet!

Madonna, Swae Lee – Crave:

 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie