Alvaro Soler zachęca do tańca w „La Libertad” (WIDEO)

Fizyczna wersja wydawnictwa będzie dostępna od 17 maja.

Alvaro Soler 2018_Presse8_c_Ben Wolf
fot. Ben Wolf

Alvaro Soler udostępnił nowy singiel zatytułowany „La Libertad”, który zapowiada reedycję albumu „Mar De Colores”. Na krążku znalazły się jeszcze dwa premierowe utwory.

Alvaro Soler w tekście namawia, by właśnie za pomocą tańca zwalczać smutki i „ruszyć razem z wiatrem w kierunku wolności”.

„La Libertad” to pełen pozytywnych wibracji utwór, który ustawia kurs na lepszy świat. Chwytliwa melodia, taneczna perkusja oraz charakterystyczny refren „Ay Ay Ay” sprawia, że po usłyszeniu najnowszego singla Alvaro Solera wszyscy z miejsca zechcą ruszyać na parkiet.

▸ Przeczytaj również: Miley Cyrus i Liam Hemsworth tańczą tango (WIDEO)

“W każdym szczególe zawarłem dużo miłości. Postarałem się, żeby aranżacje były możliwie jak najbardziej organiczne. Słuchanie muzyki powinno przynosić przede wszystkim radość” – Alvaro Soler.

Na reedycji „Mar De Colores”, poza utworami z podstawowej wersji, znajdą się trzy nowe utwory: niezwykle osobisty „Taro”, taneczny „Loca” i wspomniana wcześniej „La Libertad”.

Alvaro Soler na całym świecie sprzedał ponad milion albumów. 15 mln osób obserwuje go na Spotify, a ponad 2,5 mln śledzi na bieżąco kanał artysty na YouTube. 

Alvaro Soler „Mar De Colores” (reedycja) – lista utworów:

1) La Libertad
2) Loca
3) La Cintura
4) Histerico
5) Te Quiero Lento
6) Ella
7) Puebla
8) Au Au Au
9) Fuego
10) Veneno
11) Bonita
12) No Te Vayas
13) Niño Perdido
14) Taro

Bonus Tracks:

15) Yo Contigo, Tu Conmigo
16) La Cintura (feat. Flo Rida & TINI) Remix
17) Let It All Go
18) Lo Mismo

Przypominamy, że już wkrótce Alvaro Soler wystąpi w Polsce: 17 maja w Poznaniu(koncert wyprzedany), a dzień później w Warszawie.

▸ Przeczytaj również: Margaret: Szczegóły płyty “Gaja Hornby”. Gościnnie jej ed sheeranpartner Kacezet!

 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie