Renee Zellweger śpiewa jak Judy Garland

Renee Zellweger śpiewa jak Judy Garland
fot. materiały prasowe

Do sieci trafił zwiastun filmu “Judy” z Renee Zellweger w roli Judy Garland.

Renee Zellweger ostatnio wystąpiła w filmach “Bridget Jones 3” i “Same Kind of Different as Me”.

▸ Przeczytaj również: Rihanna kusi w bieliźnie! Zobacz PIKANTNE zdjęcia

W filmie “Judy” pojawią się ukochane piosenki Garland, które Renee Zellweger sama śpiewa. W obsadzie znaleźli się również Jessie Buckley, Finn Wittrock i Michael Gambon.

Judy Garland, której prawdziwe nazwisko brzmiało Frances Gumm, przyszła na świat w roku 1922. Aktorka i piosenkarka rozpoczęła karierę jako nastolatka, a popularność zdobyła w roku 1939 dzięki roli Dorotki w filmie “Czarnoksiężnik z krainy Oz”.

Pozycję gwiazdy w Hollywood ugruntował obrazy “Narodziny gwiazdy” George’a Cukora czy “Spotkamy się w St. Louis” i “Pirat” w reżyserii Vincentego Minnellego. Garland i Minelli byli małżeństwem i doczekali się wspólnie córki, Lizy Minelli. Sława okazała się mieć destrukcyjny wpływ na życie Garland. Aktorka zmagała się z uzależnieniem od narkotyków, alkoholu i środków nasennych. Zmarła w roku 1969 w tajemniczych okolicznościach.

▸ Przeczytaj również: Margaret: Szczegóły płyty “Gaja Hornby”. Gościnnie jej ed sheeranpartner Kacezet!

Akcja “Judy” rozgrywa się w 1968 roku, czyli 30 lat po tym jak Garland zagrała swą flagową rolę Dorotki w “Czarnoksiężniku z Oz”. Aktorka przybywa do Londynu, by dać serię występów w klubie Talk to the Town. W tle są konflikty z menedżmentem, muzykami oraz związek z Mickeyem Deansem, który został później jej piątym mężem. 

 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie