Piosenki z drugiej ręki: Sławomir i Krzysztof Ibisz youtuberami?!

Piosenki z drugiej ręki: Sławomir i Krzysztof Ibisz youtuberami?!
fot. Polsat

Już w niedzielę zobaczymy wielką galę „Piosenki z drugiej ręki”, którą poprowadzi Krzysztof Ibisz i Sławomir. Zobaczcie zapowiedź wideo na MUZOTAKT.pl

Już jutro gala Piosenki z drugiej ręki! Tego wieczoru usłyszymy znane przeboje w wykonaniu gwiazd internetu i mistrzów parodii. Prowadzący postanowił zapytać najpopularniejszych internetowych twórców o rady, co zrobić, by zaistnieć w sieci?

▸ Przeczytaj również: Rihanna kusi w bieliźnie! Zobacz PIKANTNE zdjęcia

Jaki jest przepis na miliony wyświetleń? Zobaczcie, jakie wskazówki dla Krzysztofa Ibisza ma Zespół Łobuzy, Na Pełnej, Chwytak & Zuza!

„Piosenki z drugiej ręki” to pierwsze takie widowisko, w którym najczęściej wyświetlane w internecie przeróbki znanych utworów zostaną przeniesione z sieci do telewizji!

Youtuberzy wykonają parodie utworów takich artystów jak m.in. Sarsa, Kamil Bednarek, Modern Talking, PSY, Kraftwerk, Ed Sheeran i Akcent.

▸ Przeczytaj również: Selena Gomez pozuje w czerwonym BIKINI! Idea jest szczytna…

Emisja gali „Piosenki z drugiej ręki” w niedzielę 12 maja o godz. 21.05 na antenie Telewizji Polsat!

https://youtu.be/Z07Uhypc0Z8
 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!