Ciara chwali się ślubem (WIDEO)

Ciara chwali się ślubem (WIDEO)
fot. screen Youtube

Ciara opublikowała teledysk do piosenki zatytułowanej “Beauty Marks”. Klip został wydany w piątek i zawiera kilka nigdy wcześniej nie widzianych nagrań z jej ślubu z rozgrywającym NFL Russellem Wilsonem, a także zdjęć z narodzin córki.

Ciara powraca! W klipie wykorzystano zdjęcia ze ślubu Ciary z amerykańskim futbolistą Russellem Wilsonem. Para wzięła ślub w angielskim zamku 6 lipca 2016 roku. Piosenkarka i rozgrywający Seattle Seahawks zaczęli spotykać się w kwietniu 2015 roku. 27 kwietnia 2018 roku na świat przyszła ich córka, Sienna Princess Wilson.

▸ Przeczytaj również: Rihanna kusi w bieliźnie! Zobacz PIKANTNE zdjęcia

Teledysk do „Beauty Marks”, który został wyreżyserowany przez samą Ciarę, uchwycił oba te przełomowe momenty dla pary. W prawie siedmiominutowym klipie, który zaczyna się od nagrodzonej Grammy artystki, która stoi obok przyszłego męża. Następnie materiał filmowy przedstawia sceny, w których widzimy parę idącą do ołtarza, ślub, a następnie jak tańczą na przyjęciu weselnym.

Kompozycja “Beauty Marks” promuje tak samo zatytułowany album wokalistki, który ukazał się 10 maja. Amerykanka, znana z przebojów “Goodies”, “1, 2 Step” i “Oh”, w maju 2015 roku wydała poprzednią płytę “Jackie”.

▸ Przeczytaj również: Selena Gomez pozuje w czerwonym BIKINI! Idea jest szczytna…

 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie