Rita Ora została okradziona przez najbliższą osobę. Straciła wielką sumę!

Rita Ora została okradziona przez najbliższą osobę. Straciła wielką sumę!
fot. instagram.com/ritaora

„Uroczy” oszust, który wyłudził ponad 3 mln funtów od gwiazd został skazany na prawie sześć lat więzienia. Wśród oszukanych osób, jest między innymi piosenkarka Rita Ora i zawodnik rugby, Matt Dawson.

Rita Ora czy Matt Dawson zostali okradzeni na ogromną sumę pieniędzy. Nieuczciwy księgowy, który ukradł prawie 3,5 miliona funtów został skazany na 5 lat i 8 miesięcy więzienia. Za pieniądze, które ukradł kupił między innymi trzy luksusowe nieruchomości, członkostwo w klubie piłkarskim Tottenham Hotspur, a także drogie zegarki i rzeczy związane z Gwiezdnymi Wojnami!

▸ Przeczytaj również: Rihanna kusi w bieliźnie! Zobacz PIKANTNE zdjęcia

„Uroczy oszust”, Andrew Munday (37 l.) przez wiele lat prowadził firmę rachunkową, w której miał dostęp do rachunków bankowych swoich klientów. W niedzielę w sądzie w Northampton, Munday przyznał się do oszustw, które miały miejsce w nieistniejącej już firmie Blue Cube Business Ltd w latach 2009-2016. Łącznie księgowy dokonał 9 przestępstw.

„Oskarżony cieszył się zaufaniem wszystkich swoich klientów do stycznia 2016 r.” – powiedział prokurator Simon Davis.

Przez prawie siedem lat nie swoje pieniądze wydawał na bogaty styl życia. Ponad 1,5 mln funtów przegrał w samym kasynie online. Uważano go za ciężko pracującego i uczciwego. Między marcem 2009 r. a kwietniem 2016 r. pozwany ograbił rachunki bankowe osób, którymi zarządzał na sumę w wysokości 3,35 mln funtów. Funkcjonariusze odkryli, że używał poświadczeń bankowości internetowej do przesyłania pieniędzy między kontami. W sumie do oszustw internetowych wykorzystywał 14 kont bankowych.

Nie tylko Rita Ora została oszukana. Księgowy wyłudził też dużą ilość pieniędzy od aktora Martina Bayfielda, który zagrał w filmie o Harrym Potterze czy od piosenkarki, VV Brown.

„Wydawał się uroczy i lojalny przez telefon i osobiście. Uczestniczył w naszych koncertach i imprezach. Zrujnował wiele osób. Ukradł dużo więcej niż tylko pieniądze. To było coś więcej niż przestępstwo” – czytamy w oświadczeniu piosenkarki.

▸ Przeczytaj również: Selena Gomez pozuje w czerwonym BIKINI! Idea jest szczytna…

 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie