Francuska wokalistka znana z hitu „Come” na pierwszym koncercie w Polsce! Koncert promujący debiutancką płytę!

Jain to młoda francuska wokalistka, tworząca intrygujące, wpadające w ucho kompozycje. Artystka zafascynowana jest afrykańskimi wpływami w muzyce i słychać to w jej piosenkach – tworzy pop, ale z domieszką world music, bluesa a nawet muzyki rockowej.

Kiedy miała zaledwie 16 lat, poznała Yodelice, francuskiego piosenkarza i tekściarza, który zakochał się w jej unikalnym podejściu do tworzenia muzyki.

Trudno mu się dziwić, 23-letnia obecnie Jain ma niebywałą łatwość pisania piosenek popowych, które wzmacnia subtelnym, elektronicznym brzmieniem.

Jej wielki hit „Come” najpierw można było usłyszeć w reklamie ramówki Polsatu, a od kilku tygodni „Come, come my baby come…” rozbrzmiewa z anteny największych stacji radiowych w Polsce.

Jain
fot. materiały prasowe (c) Wszelkie prawa zastrzeżone

Utwór dotarł także na szczyt polskiej listy iTunes Singles Chart i wygląda na to, że długo jeszcze się od niego nie uwolnimy!

Pod koniec listopada 2015 roku ukazał się jej debiutancki album zatytułowany „Zanaka” z nietypowymi, ale wpadającymi w ucho kompozycjami.

Ten właśnie krążek artystka będzie promować podczas pierwszego występu w Polsce, 5 lutego w warszawskiej Fabryce Trzciny!

ZOBACZ TELEDYSK
JAIN – COME

5 LUTEGO 2016
WARSZAWA, FABRYKA TRZCINY

CENY BILETÓW: I PULA – 75 ZŁ, II PULA – 85 ZŁ

Bilety dostępne w Bileterach Empik, Sklepach sieci Media Markt i Saturn, wszystkich punktach sieci Ebilet.pl, Eventim.pl, Ticketpro.pl, Biletin.pl, Biletomat.pl oraz na www.goodmusic.pl

Organizator: Good Music Productions www.goodmusic.pl