Eurowizja 2019: Roksana Węgiel i Tulia zaśpiewały razem w Izraelu (WIDEO)

Eurowizja 2019: Roksana Węgiel i Tulia zaśpiewały razem w Izraelu „Pali się” (WIDEO)
fot. Facebook / Bądźmy Razem TVP

Roksana Węgiel przebywa już w Izraelu, gdzie pojawi się jako gość specjalny podczas tegorocznego konkursu Eurowizja 2019. Jako zwyciężczyni Eurowizji Junior 2018 młoda piosenkarka udzieli w przerwie wywiadu. W Tel Awiwie mocno wspiera zespół Tulia. Dziewczyny razem z Roxie miały okazję spotkać się i zaśpiewać eurowizyjną piosenkę “Pali się”. Zobaczcie nagranie wideo na MUZOTAKT.pl

Roksana Węgiel spotkała się z dziewczynami z grupy Tulia, gdzie trwają właśnie ostatnie przygotowania do konkursu Eurowizja 2019. Przypomnijmy, że we wtorek, tj. 14 maja ruszają pierwsze półfinały.

Telewizja Polska cały czas śledzi, co się dzieje na miejscu w Izraelu. Wczoraj 14-letnia Roxie miała okazję spotkać się z zespołem Tulia.

Na krótkim wideo, które publikujemy poniżej, możemy usłyszeć, jak razem zaśpiewały fragment eurowizyjnej piosenki zatytułowanej “Fire Of Love (Pali się)”.

7 czerwca 2019 roku na polskim rynku muzycznym ukaże się debiutancki album Roksany Węgiel pt. “Roxie”! Zwyciężczyni Eurowizji Junior 2018 oraz pierwszej edycji „The Voice Kids” zdradziła już pierwsze szczegóły nowego krążka!

Na płycie znajdzie się 13 piosenek, w tym takie hity jak: „Anyone I Want To Be”, „Lay Low”, „Żyj”, czy „Obiecuję”, których teledyski w serwisie YouTube osiągnęły ponad 65 milionów wyświetleń.

▸ Przeczytaj również: Rihanna kusi w bieliźnie! Zobacz PIKANTNE zdjęcia

Jak będzie wyglądać występ zespołu Tulia z piosenką Fire Of Love (Pali się)?!

Dziewczyny rozpoczynają swoje show na specjalnej obrotowej platformie. Warto dodać, że podobną scenę widzieliśmy dwa lata temu, gdy na scenie pojawił się Isaiah z Australii z piosenką zatytułowaną “Don’t Come Easy”. Polska w wizualizacjach będzie przeważać w czerwieni, gdzie pojawiają się twarze dziewczyn.

Stroje natomiast naszych reprezentantek na pewno będą zapamiętane, bowiem jak widzimy będą ubrane w czerwone kaftany, spódnice w kolorowe prążki i intrygujące elementy na głowach, dodatkiem będą woalki, która przykryją złote korony. Pod koniec występu grupy Tulia pojawi się na ekranie ogień.

Trzeba przyznać, że całość jest mocno przemyślana, ale też złożona i chyba wymaga jeszcze dopracowania. O samo wykonanie piosenki jak i wokale nie musimy się chyba martwić, ale czy to wszystko wystarczy, by wygrać konkurs?! Jak sądzicie?!

▸ Przeczytaj również: Selena Gomez pozuje w czerwonym BIKINI! Idea jest szczytna…

Zobacz pierwszą próbę – Tulia z piosenką Fire Of Love:

 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie