Ariana Grande zapowiada nową muzykę! Premiera już latem?!

Ariana Grande zapowiada nową muzykę! Premiera już latem?!
fot. instagram.com/arianagrande

Ariana Grande zapowiada nowy materiał muzyczny. Przynajmniej część materiału, nad którym piosenkarka właśnie pracuje, będzie częścią tajnego projektu, niezwiązanego z albumem. Dodatkowo artystka zapowiada letni przebój!

Ariana Grande w przerwie między koncertami pracuje nad zupełnie nowymi kawałkami. Nowe numery powstają z dwoma jej długoletnimi autorami piosenek. Kiedy ich premiera?! Szczegóły już teraz serwujemy wam na MUZOTAKT.pl

▸ Przeczytaj również: Selena Gomez pozuje w czerwonym BIKINI! Idea jest szczytna…

Jakby wydanie dwóch albumów studyjnych w ciągu roku nie było wystarczająco imponujące! Ariana Grande informuje, że wróciła do studia nagrań i pracuje nad nowymi piosenkami.

„Uwielbiam tę piosenkę, którą stworzyliśmy zeszłej nocy” – napisała na Instagramie wokalistka. Piosenkarka dodała, że ​​chce wydać piosenkę tego lata, oznaczając w poście swojego menedżera Scootera Brauna i producentów Tommy’ego Browna i Bluebirda.

Wcześniej zdradziła, że ​​przynajmniej część nowego materiału muzycznego nie jest związana z następnym albumem, potocznie nazywanym AG6.

“Zawsze mówię, że zrobię sobie przerwę i nie będę tworzyć nowych piosenek, ale potem przypominam sobie, że właśnie to przynosi mojemu sercu i duszy tyle radości i koło zatacza krąg. Jestem taka szczęśliwa. Nie mam planów co do muzyki (cóż, nie na nowy album), ale zawsze ją tworzę i dziękuję za to Bogu. To mój sposób na życie” – zdradziła w relacji na Instagramie.

Grande zasugerowała, że tajemniczy projekt realizuje wspólnie z Savanem Kotechą i Ilyą Salmanzadem, twórcami takich utworów jak “God is a woman” czy “break up with your girlfriend, i’m bored”.

„Nie mogę się doczekać, aby zobaczyć, nad czym pracujemy” – napisała na InstaStory oznaczając obu autorów piosenek.

▸ Przeczytaj również: Rihanna kusi w bieliźnie! Zobacz PIKANTNE zdjęcia

 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie