R3HAB i Julie Bergan łączą siły. To przy tym kawałku będziecie bawić się w wakacje!

R3HAB i Julie Bergan łączą siły. To przy tym kawałku będziecie bawić się w wakacje!
R3HAB z Julie Bergan fot. Stian Andersen

R3HAB i norweska gwiazda Julie Bergan prezentują niezwykle chwytliwy kawałek zatytułowany „Don’t Give Up on Me Now”.

R3HAB naprawdę nazywa się Fadi El Ghoul. Nazywany „przyszłością swojego fachu” przez takie media jak „Forbes” i „Billboard”. W 2018 roku artysta znalazł się na 12. miejscu prestiżowego zestawienia DJ Mag’s Top 100.

R3HAB wydał dwa albumy – „Trouble” (2017) oraz „The Wave” (2018). Ten drugi w ciągu kilku miesięcy od premiery zgromadził ponad 200 mln streamów.

▸ Przeczytaj również: Selena Gomez pozuje w czerwonym BIKINI! Idea jest szczytna…

House’owy utwór ma wszelkie predyspozycje do zostania hitem wakacji, a to za sprawą słonecznej atmosfery i organicznych instrumentów, które doskonale współgrają z zapadającym w pamięć wokalem Julie Bergan

To pierwsza współpraca tej dwójki artystów. Bergan w rodzimej Norwegii cieszy się olbrzymią popularnością. Ma ponad 320 mln streamów na Spotify oraz mnóstwo prestiżowych wyróżnień na koncie.

Po wysłuchaniu „Don’t Give Up on Me Now” trudno nie życzyć sobie, by nie było to ostatnie spotkanie R3HAB i Julie w studiu nagraniowym!

▸ Przeczytaj również: Rihanna kusi w bieliźnie! Zobacz PIKANTNE zdjęcia

 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie