Skillet trzy razy w Polsce

Skillet z dwoma koncertami w Polsce
fot. materiały prasowe (c) Wszelkie prawa zastrzeżone

Zespół Skillet w ramach trasy “Skillet: Victorious Tour” zagra trzy koncerty w Polsce. Kapela zagra 12 listopada we Wrocławiu w Centrum Koncertowym A2, 13 listopada w Warszawie w Stodole i 20 listopada w Krakowie w klubie Studio.

Zespół Skillet przyjedzie w ramach promocji albumu “Victorious”, który trafi do sprzedaży 2 sierpnia.

– Cieszymy się, że wracamy z trasą koncertową do Europy. Nie mogę się doczekać, aby podzielić się nową muzyką z naszymi fanami. Widzę mnóstwo komentarzy od naszych międzynarodowych fanów na portalach społecznościowych, więc priorytetem było dla mnie spotkanie z nimi i wspólne spędzenie czasu – mówi John Cooper.

▸ Przeczytaj również: 11-letnia córka Jennifer Lopez prezentuje swój talent wokalny (WIDEO)

– Cieszę się, że będziemy mogli dać fanom niesamowity, pełny zestaw naszych nowych piosenek, porozmawiać ze starymi i nowymi fanami podczas M&G.

Zespół ma na koncie złote, platynowe i podwójnie platynowe albumy, nadal zajmują wysoką pozycję na liście najlepiej sprzedających się zespołów rockowych XXI wiek, gromadząc ponad 1 miliard streamów w samym tylko 2018 roku.

▸ Przeczytaj również: Rihanna kusi w bieliźnie! Zobacz PIKANTNE zdjęcia

 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie