MUZOTAKTImprezy, KoncertyKoncertyKasia Kowalska: Ostatnie bilety na koncert w Zielonej Górze

Kasia Kowalska: Ostatnie bilety na koncert w Zielonej Górze
K

REKLAMA
REKLAMA

14 czerwca Kasia Kowalska wystąpi w zielonogórskim Amfitearze. Zaprezentuje swoje największe przeboje z całej kariery – od spektakularnego debiutu „Gemini” po utwory z najnowszej, wydanej po dziesięcioletniej przerwie płyty „Aya”. W sprzedaży pozostało już niewiele biletów, warto pospieszyć się z decyzją o zakupie wejściówek na to wydarzenie!

Kasia Kowalska zaśpiewa z Zielonej Górze. Zielonogórski koncert jest częścią spektakularnej trasy jubileuszowej z okazji 25-lecia pracy artystycznej Kasi Kowalskiej.

Wydana w 1994 roku płyta pt. „Gemini” była jednym z najgłośniejszych debiutów fonograficznych w ostatnich trzech dekadach polskiego showbusinessu. Stała się trampoliną do kariery dla 21-letniej wówczas artystki. 

REKLAMA

▸ Przeczytaj również: 11-letnia córka Jennifer Lopez prezentuje swój talent wokalny (WIDEO)

Wokalista, kompozytorka, autorka tekstów. Jedna z najbardziej rozpoznawalnych artystek na polskiej scenie muzycznej. Laureatka Fryderyków, Superjedynek, MTV European Music Awards.

Jej płyty sprzedały się łącznie w ponad milionie egzemplarzy. Sporym uznaniem cieszył się także niezwykły album „Moja krew”, zawierający interpretacje słynnych utworów z repertuaru Grzegorza Ciechowskiego i Republiki. Ostatnio – na antenach rockowych stacji radiowych – często można usłyszeć Kasię Kowalską w interpretacji słynnego przeboju Lady Pank „Zamki na piasku”. 

▸ Przeczytaj również: Rihanna kusi w bieliźnie! Zobacz PIKANTNE zdjęcia

„Prowadź mnie”, „Antidotum”, „A to co mam”, „Spowiedź”, „Być tak blisko”, „Co może przynieść nowy dzień”, „Coś optymistycznego” – to tylko niektóre piosenki, jakie Kasia Kowalska wykonuje podczas jubileuszowej trasy, będącej również promocją najnowszej płyty zatytułowanej „Aya”, na którą artystka kazała czekać swoim fanom długie dziesięć lat. Album – z którego pochodzi singlowy przebój „Alannah” (Tak niewiele chcę) – wspiął się na pierwsze miejsce bestsellerów sieci Empik.

Bilety na zielonogórski koncert w cenie 69 i 79 złotych są już dostępne w sieci empik bilety:
https://www.empikbilety.pl/event/Kasia_Kowalska_Jubileuszowy_koncert_AYA_Tour

Posłuchaj singla Kasi Kowalskiej zatytułowanego „A to co mam”:

 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA