MUZOTAKTNEWSYHotPlotaKanye West nakręci odcinek serialu "Rick i Morty"

Kanye West nakręci odcinek serialu „Rick i Morty”
K

REKLAMA
REKLAMA

Kanye West otrzymał propozycje nie do odrzucenia. Twórcy serialu „Rick i Morty” złożyli mu ofertę nakręcenia jednego z odcinków. Czy raper zgodzi się?!

Kanye West wielokrotnie mówił o tym, że jest wielkim fanem serialu „Rick i Morty”. Twórcy cyklu Dan Harmon i Justin Roiland zaproponowali więc raperowi, by sam nakręcił jeden z odcinków.

▸ Przeczytaj również: 11-letnia córka Jennifer Lopez prezentuje swój talent wokalny (WIDEO)

REKLAMA

– Kochamy Kanye. Jest naszą bratnią duszą, geniuszem, wizjonerem. Gdyby ten facet miał wsparcie, by realizować wszystkie pomysły, które ma w głowie, byłby pieprzonym Elonem Muskiem 2.0 – mówi Justin Roiland.

– Daje mu odcinek, robię to oficjalnie. My nakręciliśmy już 70, Kanye też może mieć epizod.

Kanye West to obecnie jeden z najpopularniejszych raperów. Jego płyty rozeszły się w nakładzie 32 milionów egzemplarzy, a w formacie cyfrowym ściągnięto je 100 milionów razy. Zdobył ponad 20 statuetek Grammy. Magazyn „Time” dwukrotnie zamieścił go na liście „100 najbardziej wpływowych ludzi na świecie” – w 2005 i 2015 roku. Amerykanin nie boi się kontrowersji i chętnie łączy muzykę ze sztuką. Jego ósmy krążek to „ye” z czerwca 2018 roku.

▸ Przeczytaj również: Rihanna kusi w bieliźnie! Zobacz PIKANTNE zdjęcia

 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie
REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA