MUZOTAKTNEWSYHotPlotaEurowizja 2019: Dana International ocenzurowana w TVP! Dlaczego?!

Eurowizja 2019: Dana International ocenzurowana w TVP! Dlaczego?!
E

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Wczoraj na kanale TVP Rozrywka wyemitowano powtórkę z pierwszego półfinału konkursu Eurowizja 2019, który odbył się 14 maja 2019 roku w Izraelu. Niestety jak się okazuje, Dana International została całkowicie usunięta z koncertu.

We wtorek, tj. 14 maja 2019 roku w Tel Awiwie podczas pierwszego półfinału konkursu Eurowizja 2019 na scenie wystąpiła Dana International. Artystka wystąpiła jako gość specjalny w przerwie, gdy liczono głosy telewidzów.

REKLAMA

Wczoraj Telewizja Polska na kanale TVP Rozrywka retransmitowała koncert z pierwszego półfinału 64. Konkursu Piosenki Eurowizji. Jak się okazało jeden konkretny fragment wydarzenia został całkowicie usunięty.

▸ Przeczytaj również: 11-letnia córka Jennifer Lopez prezentuje swój talent wokalny (WIDEO)

Kontrowersyjne show na Eurowizji 2019?!

Materiały promocyjne partnera

Mowa tu o występie Dany International, podczas którego wędrowała kamera “Kiss-Cam”. Akcja miała na celu przede wszystkim pokazać, że miłość nie zna granic, a każdy jej rodzaj jest piękny i ważny. Artystka jest symbolem końca walki o wolność i tolerancję w Europie. Zgromadzeni fani w izraelskiej arenie jak i telewidzowie mogli zobaczyć na wielkim ekranie, jak pary całują się, gdy kamera ich wyśledzi. Byliśmy świadkami miłości młodych i starszych par, a także homoseksualny pocałunek.

▸ Przeczytaj również: Rihanna kusi w bieliźnie! Zobacz PIKANTNE zdjęcia

Dana International, właściwie Szaron Kohen wygrała 43. Konkursu Piosenki Eurowizji, który odbył się w 1998 roku. Na swoim koncie ma 9 studyjnych albumów, ostatni ukazał się w 2007 roku. Drugim singlem z płyty została piosenka zatytułowana „Love Boy”, która była najczęściej granym utworem dekady w izraelskich rozgłośniach radiowych.

Jak Wam się podobał jej występ w Tel Awiwie?!

Zobacz występ Dana International podczas konkursu Eurowizja 2019:

 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA