Z dumą i ogromną przyjemnością ogłaszamy, że wytwórnia Sony Music Poland podpisała właśnie kontrakt z niezwykłą osobowością sceniczną i pierwszą damą polskiej piosenki.

Wraz z nadejściem nowego roku do naszej wytwórni dołączyła Alicja Majewska. Nadzwyczajna cierpliwość i odporność psychiczna szefów Sony sprawiła, że po paru miesiącach rozterek podpisałam umowę na nagranie płyty.

Michał Bajor, który rozsądnie kieruje swoimi sprawami zawodowymi powiedział mi, że dobrze byłoby być w jednej stajni, a Włodek Korcz, któremu ufam stwierdził, że z szefem artystycznym Marcinem Russkiem świetnie mu się rozmawia.

Po tych dwóch merytorycznych argumentach nie pozostało mi nic innego, jak podjąć właściwą decyzję i na własnej skórze poczuć dreszczyk emocji, jaki towarzyszy włączeniu się w krwiobieg wielkich przedsięwzięć światowej firmy.

Myślę, że najbliższe miesiące będą dla obu stron pełne niezwykłych przygód i zaskakujących artystycznych dokonań – mówi artystka. Jesteśmy przekonani, że będzie to długa i owocna współpraca, a o planach wydawniczych poinformujemy już wkrótce.

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu!
Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? 
Obserwuj nasze artykuły w aplikacji Google News!