Zjawiskowa Angèle śpiewa w Cannes

Zjawiskowa Angèle śpiewa w Cannes
fot. materiały prasowe

Podczas gali otwarcia 72. Festiwalu Filmowego w Cannes nie zabrakło muzycznych atrakcji. Na scenie pojawiła się zjawiskowa Angèle, która wykonała piosenkę z filmu Agnès Vardy, „Cleo od piątej do siódmej”.

Angèle zaśpiewała utwór „Sans toi”, który w oryginale wykonywała Corinne Marchand, odtwórczyni tytułowej roli. Film z 1962 roku uznawany jest za jedno z najważniejszych dokonań francuskiej Nowej Fali.

Reżyserka dzieła, Agnès Varda, zmarła 29 marca 2019. Interpretacja Angèle wprawiła we wzruszenie gwiazdy filmowe zgromadzone na gali.

▸ Przeczytaj również: Maryla Rodowicz i Dawid Kwiatkowski śpiewają „Shallow”. Internauci w SZOKU!

Zapraszamy do oglądania:

Angèle to pochodząca z Belgii wokalistka, która jest jedną z najlepszych popowych debiutantek 2018 w ojczyźnie oraz we Francji. Jej singiel „Tout oublier”, nagrany wspólnie z bratem (Roméo Elvis), pobił rekord Stromae w obecności na listach przebojów w Belgii. Wokalistka wydała debiutancki album „Brol” w październiku 2018. Słynie z zachwycających wizualnie teledysków.

▸ Przeczytaj również: Rihanna kusi w bieliźnie! Zobacz PIKANTNE zdjęcia

 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie