Sam Feldt i Kate Ryan w złotym duecie (zobacz klip “Gold”)

Popularna szczególnie w pierwszej dekadzie XXI wieku belgijska wokalistka Kate Ryan powraca z singlem "Gold".

Sam Feldt i Kate Ryan w złotym duecie
fot. materiały prasowe

Sam Feldt i Kate Ryan cali na złoto!  Artyści zaprezentowali wspólny singiel zatytułowany „Gold”. Do utworu powstał teledysk. Możecie go zobaczyć poniżej na MUZOTAKT.pl

Sam Feldt i Kate Ryan połączyli siły. „Gold” w dwa tygodnie po premierze przekroczyło milion streamów na Spotify. Utwór spotkał się z niezwykle ciepłym przyjęciem fanów na całym świecie, można go usłyszeć w radiach w ponad 25 krajach.

Sam Feldt nie kryje radości ze współpracy z Kate, która – jak się okazuje – jest jego idolką od wielu lat:

Kiedy dorastałem, uwielbiałem jej piosenki w radiu. Grałem je również podczas moich pierwszych imprez jako DJ. W momencie, w którym dowiedziałem się, że Kate Ryan jest zainteresowana współpracą ze mną, od razu zabrałem się do roboty. Piosenka wyszła nam naprawdę świetnie. W porównaniu do jej poprzednich dokonań, „Gold” ma bardziej niezależne brzmienie. 

▸ Przeczytaj również: Maryla Rodowicz i Dawid Kwiatkowski śpiewają „Shallow”. Internauci w SZOKU!

Kate Ryan również nie pozostaje dłużna w prawieniu samowi komplementów: – Byłam jedną z milionów słuchaczy zachwyconych jego kawałkiem „Show Me Love”. Od razu stałam się fanką całej twórczości Sama. Zawsze starannie dobieram współpracowników muzycznych, nie miałam w karierze zbyt wielu duetów. Tutaj jednak nie było wątpliwości. Jestem niezmiernie szczęśliwa z efektów naszej pracy. To dla mnie spełnienie marzeń.

– Koniec końców, wydaje mi się, że „Gold” idealnie łączy moje organiczne brzmienie z magicznym głosem Kate – podsumowuje Sam Feldt. Zgadzamy się z nim w pełni!

▸ Przeczytaj również: Rihanna kusi w bieliźnie! Zobacz PIKANTNE zdjęcia

Zobacz teledysk Sam Feldt i Kate Ryan do kawałka zatytułowanego “Gold”:

 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie