Taniec z Gwiazdami: Edyta Górniak jak Whitney Houston. CIARKI!

Taniec z Gwiazdami: Edyta Górniak śpiewa Whitney Houston! CIARKI (WIDEO)
fot. screen Youtube

Edyta Górniak wystąpiła na scenie podczas finałowego odcinka 9. edycji programu “Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”. Jej występ zachwycił widzów przed telewizorami i internautów. Musicie to zobaczyć!

Edyta Górniak (46 l.) po raz kolejny udowodniła, że drugiej takiej piosenkarki w Polsce nie ma. Największa gwiazda polskiej estrady swoim występem w programie “Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” powaliła na kolana. Piątkowy finał polsatowskiego show należał właśnie do niej.

▸ Przeczytaj również: Maryla Rodowicz i Dawid Kwiatkowski śpiewają „Shallow”. Internauci w SZOKU!

Edyta Górniak jak Whitney Houston!

Diva polskiej sceny muzycznej nieustannie utrzymuje najwyższy poziom artystyczny. Od lat zachwyca swoim głosem, a jej popularność i silna pozycja na rynku koncertowym wziąć rośnie. Nie ma co się dziwić, że w piątkowy wieczór podczas finałowego odcinka 9. edycji programu “Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”, Edyta Górniak zaprezentowała prawdziwą muzyczną bombę.

Na scenie pojawiła się w pięknej czarnej sukni, w rozpuszczonych lekko falowanych włosach. Gwiazda wyglądała obłędnie. Całość uzupełniał imponujący, srebrny naszyjnik. Artystka na parkiecie “Tańca z Gwiazdami” zaśpiewała wielki przebój o miłości z repertuaru Whitney Houston. Jej wykonanie piosenki zatytułowanej “I have nothing” powala z nóg.

Edyta Górniak zachwyciła wszystkich!

“Zjawiskowa kreacja, bardzo dobry wokal! Miło się oglądało i słuchało;-)”, ”
Królowa jest tylko jedna, Edi jesteś najlepsza !!! :-)”, “Światowy poziom i perfekcja muzyczna a do tego klasa i wygląd Edyty powala na kolana!!!!”, ”
Edytko jesteś boska dziękuję 😘 💏 💑 💋 😍 ” – czytamy w pierwszych komentarzach pod nagraniem wideo.

“Edyta zaśpiewała z taką lekkością! Magia! Klasę ewidentnie pokazała, słusznie pan Ibisz zapowiedział – ,,Królowa Polskiej Piosenki” 🙂 No i Edytka wyglądała oczywiście olśniewająco, bez czy z diamentami, nie byłem w stanie zwrócić na nie uwagi, gdyż Edyta skupiała ją na samej sobie.”, “boskie wykonanie miałem ciary słuchając tego” – komentują występ Edyty Górniak kolejni Internauci.

A Wam jak się podobał występ Edyty?! My mamy ciarki!

▸ Przeczytaj również: Rihanna kusi w bieliźnie! Zobacz PIKANTNE zdjęcia

Zobacz występ Edyty Górniak w Tańcu z Gwiazdami:

 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!