„Siebie zapytasz” – druga odsłona talentu Sanah (WIDEO)

Młoda artystka ujawniła kolejną autorską kompozycję.

Sanah debiutuje z singlem zatytułowanym „Cząstka”. Możecie go posłuchać poniżej na MUZOTAKT.pl
fot. materiały prasowe

Jak dowiadujemy się z Instagrama Sanah, „Siebie zapytasz” to pierwszy utwór artystki napisany po polsku – punkt zwrotny i przełom.

Sanah prezentuje kolejny singiel. Miesiąc temu pisaliśmy o wspaniałym duecie Sanah z Matt Duskiem. Ich wspólny singiel pt. „Rich In Love” rewelacyjnie został przyjęty przez fanów. Błyskawicznie uwiodła swoją magią Matta Duska, który zaprosił ją do muzycznej współpracy. Teraz powraca z drugim singlem.

“Kiedyś, jak każda dziewczynka, chciałam być znaną piosenkarką na cały świat… To właśnie po skomponowaniu tej piosenki zapytałam sama siebie, czego tak naprawdę chcę i zrozumiałam, że chcę śpiewać o tym, co czuję… A czuję po polsku…” – mówi
artystka.

Prawie codziennie powstaje nowa piosenka, a w ciągu ostatnich sześciu miesięcy napisała ich prawdopodobnie ponad 180. Sanah pojawiła się nagle. Została zauważona w odmętach YouTube’a za sprawą niezwykle lirycznego demo o przekornym tytule „bez słów”. Młoda artystka studiuje grę na skrzypcach na Uniwersytecie Muzycznym im. Fryderyka Chopina w Warszawie.

„Siebie zapytasz” staje się przedłużeniem „Cząstki” i przybliża nam wrażliwość Sanah.

▸ Przeczytaj również: Eurowizja 2019: Madonna w ogniu krytyki po występie w Izraelu (WIDEO)

Obejrzyjcie klip do utworu:

 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie