W skład nowojorskiego duetu Lion Babe wchodzą producent Lukas Goodman oraz oszałamiająca wokalistka/kompozytorka Jillian Hervey (która talent i urodę odziedziczyła niewątpliwie po swojej matce Vanessie Williams).

Ich muzykę charakteryzuje mieszanka stylów muzycznych (r&b, soul, funk), a największą uwagę przykuwa wokal Jillian przywodzący skojarzenia np. z Erykah Badu.

Nowym singlem zwiastującym płytę jest utwór „Where Do We Go”. Napisany przez Lion Babe z pomocą producenta Marka Ralpha ( Years & Years, Clean Bandit, Julio Bashmor) jest niesamowitą piosenką z zaraźliwym retro klimatem – ten kawałek bez wątpienia podbije parkiety w 2016 roku!

Na albumie „Begin” znajdzie się 14 utworów. Produkcję wspierają takie osobowości jak Pharrel Williams, Chlidish Gambino, Andrew Wyatt i Al Shux. Album będzie zawierał świetnie przyjęte przez krytyków hity takie jak „Wonder Woman”, „Impossible”, „Jump Hi”, „Jungle Lady”, „Treat Me Like Fire” jak również całkowicie nowe kompozycje, które z pewnością przypadną wszystkim do gustu – „Stressed OUT”, „Satisfy My Love”, „On The Rocks”.

Duet królował na europejskich i amerykańskich festiwalach: Lovebox, Bestival, Lollapalooza, Parklife i Wild Life – podczas tego ostatniego premierę na żywo miał utwór „Hourglass” czyli efekt współpracy Lion Babe z Disclosure. Rok 2015 był niewyobrażalnie udany dla Lion Babe – mają na koncie ponad 15 mln odtworzeń na całym świecie m.in. w serwisach Spotify i Vevo. Pozostaje nic tylko czekać aż ich kariera rozkwitnie jeszcze bardziej w 2016.