Małgorzata Kożuchowska w nowej roli. Gwiazda nagrywa płytę!

Małgorzata Kożuchowska w nowej roli. Gwiazda nagrywa płytę!
fot. instagram.com/malgorzatakozuchowska_

Małgorzata Kożuchowska w programie “Dzień dobry TVN” zdradziła, że pracuje nad krążkiem muzycznym. Gwiazda polskiej telewizji realizuje projekt składający się z piosenek i kołysanek dla dzieci.

Małgorzata Kożuchowska (48 l.) postanowiła zająć się muzyką i jak sama przyznała to było jej marzenie. Aktorka zdradziła, że do nagrania płyty namówiła ją przyjaciółka Joanna Dark.

▸ Przeczytaj również: Ariana Grande w sądzie za publikacje własnych zdjęć

“Biorę udział w takim projekcie, który polega na nagrywaniu piosenek na płytę. Zaprosiła mnie do niego Joanna Dark, z którą znam się już wiele, wiele lat, ponieważ korzenie tej znajomości sięgają czasów toruńskich. Byłyśmy w tym samym zespole teatralnym w Domu Kultury w Toruniu” – wyznała Małgorzata Kożuchowska w rozmowie z Agnieszką Jastrzębską.

“Jestem Aśce bardzo wdzięczna, że zaprosiła mnie do tego projektu, bo to było moje takie ciche, bardzo skryte marzenie, a szczególnie gorące, od kiedy zostałam mamą. Nawet mój mąż mi powiedział: Gośka, no że ty nie nagrałaś jeszcze piosenek dla dzieci, to jest skandal. Także niebo zesłało mi ten projekt i mogę się zrealizować” – kontynuowała w programie “Dzień dobry TVN”.

Przypomnijmy, że w 2006 roku na rynku ukazała się płyta zatytułowana “W futrze”, na której zaśpiewała Małgorzata Kożuchowska. Album zawierał pięć piosenek i ukazał się dzięki Studio Live Music. Aktorce w nagraniu pomogła formacja Futro. Płyta była dodatkiem do magazynu „Elle” i została wydana pod patronatem Radia PiN.

Małgorzatę Kożuchowską wkrótce zobaczymy w nowym serialu “Motyw”. Akcja serialu, nad którym pracuje TVN, ma toczyć się w Gdańsku. Zdjęcia do serialu rozpoczęły się kilka dni temu. Na ekranie zobaczymy także Olgę Bołądź, Agnieszkę Grochowską, Magdalenę Walach czy Adama Ferency. Producentką serialu jest Dorota Kośmicka, znana między innymi z serialu “Druga Szansa” czy “Diagnoza”.

▸ Przeczytaj również: Eurowizja 2019: Madonna w ogniu krytyki po występie w Izraelu (WIDEO)

 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie