Rammstein Truck Tour w Polsce! Sprawdź, jakie atrakcje czekają

Rammstein Truck Tour w Polsce!
fot. materiały prasowe

24 maja do Katowic, do Silesia Center, przyjedzie ciężarówka z wielką zapałką, aby promować nowe wydawnictwo zespołu RAMMSTEIN – pierwszy premierowy album od dekady. Zapałka jest nawiązaniem do okładki płyty, która już na kilka tygodni przed oficjalna premierą znalazła się na szczycie zestawienia bestsellerów.

Rammstein Truck Tour w Polsce: Ten swoisty happening potrwa od 16:00 do 19:00 i będzie miał w Polsce dodatkowe atrakcje w postaci konkursów prowadzonych przez dziennikarzy Antyradia. Stacja wraz z siecią Empik jest partnerem akcji.

W konkursach zostaną rozdane atrakcyjne nagrody w postaci dwóch podwójnych biletów na koncert Rammstein w Chorzowie, płyt zespołu i gadżetów oraz cennych nagród pocieszenia ufundowanych przez Antyradio. Dla miłośników muzyki w serwisach cyfrowych do wygrania będą półroczne pakiety Spotify Premium.

▸ Przeczytaj również: Ariana Grande w sądzie za publikacje własnych zdjęć

Szczególną gratką będą trzy wyjątkowe nagrody w postaci… tatuaży z logo zespołu! Tatuaże będą wykonywane na miejscu w chronionym, sterylnym miejscu przez Sapera z częstochowskiego Saperous Studio.

Podczas wydarzenia będzie można także nabyć nowy album Rammstein w trzech różnych formatach – CD, Special Edition i LP.

Na wydarzeniu obecny będzie polski oficjalny fan club zespołu RAMMSTEIN – FeuerräderDołącz do oficjalnej strony wydarzenia!

Akcja Rammstein Truck Tour rozpoczęła się w dniu premiery albumu – 17 maja w Berlinie. Odwiedzi 7 miast w Niemczech, Polsce, Holandii i Austrii.Przebieg trasy można śledzić za pośrednictwem specjalnej strony.

▸ Przeczytaj również: Eurowizja 2019: Madonna w ogniu krytyki po występie w Izraelu (WIDEO)

Radio

Płyta “Rammstein” trafiła do sklepów 17 maja 2019. Za produkcję odpowiada Olsen Involtini wraz z zespołem.

Lista utworów “Rammstein”. 
1. Deutschland
2. Radio
3. Zeig Dich
4. Ausländer
5. Sex
6. Puppe
7. Was Ich Liebe
8. Diamant
9. Weit Weg
10. Tattoo
11. Hallomann

 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie