Ed Sheeran i Justin Bieber utknęli przez Lil Nas X!

Justin Bieber i Ed Sheeran nagrali wspólnie singiel.
fot. instagram.com/teddysphotos

Ed Sheeran i Justin Bieber nie mogą przebić się na pierwsze miejsce na liście przebojów Billboard Hot 100. Na pierwszym miejscu cały czas króluje Lil Nas X z piosenką “Old Town Road”.

Ed Sheeran i Justin Bieber zadebiutowali na liście singli Billboard Hot 100 z kawałkiem „I Don’t Care”, ale utknęli w miejscu na pozycji drugiej. Na szczycie niezmiennie Lil Nas X i Billy Ray Cyrus z singlem zatytułowanym „Old Town Road”.

▸ Przeczytaj również: Ariana Grande w sądzie za publikacje własnych zdjęć

„I Don’t Care” został wydany 10 maja 2019 i od razu stał się wielkim hitem! Przypomnijmy, że duet nie po raz pierwszy połączył siły. Otrzymali nominację do nagrody Grammy Song of the Year za napisanie przeboju pt. “Love Yourself”, który wykonywał Justin Bieber. Ed Sheeran jest również współautorem numeru „Cold Water” Majora Lazera z gościnnym udziałem Justina Biebera. Obaj artyści przyczynili się też do piosenki „Earth”, która zwraca uwagę na ocieplenie klimatu i inne zagrożenia środowiska naturalnego.

“I Don’t Care” to piętnasty przebój w karierze Justina Biebera i siódmy Eda Sheerana, który znalazł się w pierwszej dziesiątce listy przebojów Billboard Hot 100. W ubiegłym tygodniu była to najlepiej sprzedająca się piosenka, ponad 34 mln streamingowana. Singiel Lil Nas X został odsłuchany ponad 103 miliony razy. Niezmiernie to rzadka historia, by debiutancki singiel zapewnił wykonawcy taką popularność jakiej doświadcza obecnie Lil Nas X.

County raper postanowił więc wykorzystać okazję i zapowiedział wydanie debiutanckiej EP-ki “7”. Płytka ukaże się w czerwcu i znajdzie se na niej, a jakże, 7 kompozycji. Kilka dni temu raper opublikował nowy wysokobudżetowy klip do przeboju “Old Town Road”. W teledysku grają Diplo, Chris Rock i Vince Staples. Klip do piosenki ma już niemal 80 mln odsłon w serwisie YouTube.

▸ Przeczytaj również: Córka Jennifer Lopez swoim głosem zachwyciła Internautów! (WIDEO)

Zobacz klip: Ed Sheeran, Justin Bieber w piosence pt. “I Don’t Care”

Ed Sheeran, Justin Bieber – I Don’t Care
 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie