Duo Jatekok zagrają przed koncertem Rammstein

Duo Jatekok zagrają przed koncertem Rammstein
fot. materiały prasowe

Duo Jatekok wystąpią podczas koncertu Rammstein na Stadionie Śląskim.

Duo Jatekok wystąpi jako gość specjalny zespołu Rammstein na nadchodzącym koncercie na Stadionie Śląskim. Zespół wykona utwory z albumu “Klavier” Rammsteina na cztery ręce i dwa fortepiany. 

▸ Przeczytaj również: Ariana Grande w sądzie za publikacje własnych zdjęć

Pomysłowy i pełen pasji Duo Jatekok jest uznawany za jeden z najwybitniejszych duetów fortepianowych zarówno we Francji, jak i na całym świecie. W swoich nagraniach i projektach łączą różne gatunki muzyczne, takie jak jazz, hip-hop i metal prezentując swój niesamowity potencjał twórczy.

Rammstein: Europe Stadium Tour promująca nowy album rozpocznie się w maju 2019! W Polsce grupa zagra 24 lipca w Chorzowie. Każdy, kto widział pełne dramatyzmu i perfekcyjnie wyreżyserowane show w wykonaniu zespołu na żywo, może myśleć, że nie spotka go nic lepszego. Z Rammstein możemy być jednak pewni, że zespół przygotował coś naprawdę spektakularnego do zaprezentowania na jeszcze większych scenach.

▸ Przeczytaj również: Michał Szpak w zaskakującym coverze. Nie uwierzycie, co zaśpiewał!

Duo Jatekok
 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie