MUZOTAKTImprezy, KoncertyFestiwaleAqua, Snap! i Technotronic na Torwarze (The Rewind Tour in Poland)

Aqua, Snap! i Technotronic na Torwarze (The Rewind Tour in Poland)
A

Powrót do lat dziewięćdziesiątych z największymi gwiazdami tamtych czasów!

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

16 listopada na warszawskim Torwarze zagrają Aqua, Snap! i Technotronic w ramach The Rewind Tour in Poland. Wyjątkowo mocny skład….. ale to nie koniec niespodzianek.

Agencja Knock Out Productions ujawniła pierwszych wykonawców specjalnego koncertu “The Rewind Tour”, na którym w Warszawie wystąpią kultowe składy lat 90. i 00. – między innymi Aqua, Technotronic i Snap!

REKLAMA

W ciągu kilku tygodni poznamy kolejnych, trzech artystów. Szykuje się prawdziwe święto muzyki pop lat 90. i powrót do nostalgicznych czasów kaset magnetofonowych, VHS i uwielbianego MTV. 

▸ Przeczytaj również: Ariana Grande w sądzie za publikacje własnych zdjęć

Założony w 1994 roku duński zespół Aqua zyskał międzynarodową rozpoznawalność dzięki przebojowi “Barbie Girl” wydanemu w 1997.

Materiały promocyjne partnera

Utwór trafił na pierwsze miejsce list przebojów w wielu krajach na świecie, a w samej Wielkiej Brytanii sprzedał się w 1,8 mln egzemplarzy. Singiel promował debiutancki album studyjny grupy zatytułowany “Aquariumz”. W 2000 ukazała się druga płyta grupy zatytułowana “Aquarius”. Rok później muzycy zawiesili działalność, a w 2007 zdecydowali się na reaktywację zespołu. W 2012 premierę miała ich pierwsza po powrocie do wspólnego grania płyta zatytułowana Megalomania. Zespół sukcesywnie koncertuje do dziś, zrzeszając fanów pop kultury lat 90 na całym świecie. 

Baby Girl

Niemiecki zespół SNAP! to jeden z najbardziej znanych duetów producenckich muzyki eurodance na świecie.

Ich singiel “The Power” to jeden z najczęściej granych utworów tanecznych w historii muzyki, a album “World Power” który promował, sprzedał się w 7 milionach egzemplarzy i wyniósł zespół na szczyty popularności w zaledwie kilka miesięcy. Kolejny album z hitem “Rhythm Is A Dancer” tylko ugruntował ich pozycje.

▸ Przeczytaj również: Michał Szpak w zaskakującym coverze. Nie uwierzycie, co zaśpiewał!

The Power

Technotronic to grupa założona w 1989 roku, która po raz pierwszy dotarła z muzyką house do mainstreamu.

Ich przebój “Pump Up The Jam”, który promował album o tym samym tytule, sprzedał się w 14 mln egzemplarzy i przetarł szlaki elektronicznej scenie house, którą grupa umiejętnie łączyła z innym zdobywającym coraz większa popularność gatunkiem muzycznym, czyli rapem. Dzięki temu Technotronic miało szansę grać przed ówczesną, wielką już gwiazdą – Madonną. Na wydarzeniu pobawimy się również przy innych przebojach grupy, takich jak “Get Up” czy “Move This”. 

Bilety na wydarzenie dostępne w sprzedaży od 3 czerwca, tylko na eventim.pl.

Pump Up The Jam
 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA