Sea Girls – nowa nadzieja rocka – z utworem „Damage Done”

Sea Girls – nowa nadzieja rocka – z utworem „Damage Done”
fot. materiały prasowe

Sea Girls zaprezentowali nowy singiel „Damage Done”. Utwór zadebiutował jako Annie Mac’s Hottest Record w BBC Radio 1.

Sea Girls był jedynym zespołem uwzględnionym na prestiżowej liście BBC Sound of 2019. Po zagraniu największego w dotychczasowej karierze wyprzedanego koncertu w Londynie, grupa ogłosiła podpisanie kontraktu z Polydor Records (Billie Eilish, Sam Fender, The 1975). Pierwszym singlem nagranym w barwach wytwórni jest utwór „Damage Done”.

▸ Przeczytaj również: Ariana Grande w sądzie za publikacje własnych zdjęć

Do tej pory Sea Girls wydali trzy EP-ki oraz mogą poszczycić się zbiorem kawałków uwielbianych przez słuchaczy. W te wakacje muzycy zagrają dla niemal 200 tysięcy ludzi na całym świecie.

Z wyprzedanymi koncertami w całym kraju oraz bangerami, ich ścieżka do zostania gwiazdami brytyjskiego indie rocka robi się coraz bardziej wyraźna – NME

Wokalista i songwriter Henry Camamile wyjaśnia: – „Damage Done” to utwór o młodzieńczej miłości. Noc przed napisaniem piosenki uświadomiłem sobie, że moje życie po części było i jest wspaniałe, ale jednocześnie było w nim bardzo dużo złych momentów. Chciałbym przejść nad tym do porządku dziennego. Pomyślałem, że znacznie lepiej jest skupić się na tym, że najlepsze jeszcze przede mną, zamiast myśleć o tym, co złego wydarzyło się w przeszłości. W pewnym sensie powiedziałem sobie, że śpiewam dla nikogo, jeśli nie myślę o przyszłości.

▸ Przeczytaj również: Michał Szpak w zaskakującym coverze. Nie uwierzycie, co zaśpiewał!

Damage Done
 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie