Ed Sheeran – Cross Me: Premiera singla (PnB Rock i Chance the Rapper)

Singiel zapowiada nowy album artysty "No.6 Collaborations Project".

Ed Sheeran
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Ed Sheeran opublikował piosenkę zatytułowaną “Cross Me” z udziałem raperów Chance the Rappera i PnB Rocka. Singla możecie posłuchać poniżej na MUZOTAKT.pl

Ed Sheeran (28 l.) powraca z drugim singlem pt. “Cross Me”. Kawałek zapowiada wydawnictwo Anglika “No.6 Collaborations Project”, które nagrał z innymi artystami. Wokalista zdradził jak na razie tylko gości z dwóch piosenek. 

▸ Przeczytaj również: Michał Szpak w zaskakującym coverze. Nie uwierzycie, co zaśpiewał!

– W 2011 roku nagrałem EP o tytule “No.5 Collaborations Project”. Od tamtej pory zawsze chciałem stworzyć coś podobnego, więc podczas mojej ostatniej trasy koncertowej rozpocząłem projekt “No.6” – mówi Ed Sheeran. – Jestem ogromnym fanem wszystkich artystów, z którymi współpracowałem, to była świetna zabawa. 

“No.6 Collaborations Project” będzie miał premierę 12 lipca 2019 roku. 

Poprzedni singiel Eda “I Don’t Care” z Justinem Bieberem od razu wspiął się na pierwsze miejsce listy przebojów w Wielkiej Brytanii. Singiel nieźle sobie radzi też na liście przebojów Billboard Hot 100 – obecnie zajmuje drugie miejsce jako nowość.

Ed Sheeran ujawnił również listę utworów z nadchodzącego albumu za pomocą oświadczenia prasowego, w którym znajdują się odręczne tytuły piosenek z przekreślonymi współpracownikami, z wyjątkiem tych, które zostały już ujawnione.

1. Beautiful People
2. South Of The Border
3. Cross Me (feat. Chance The Rapper & PnB Rock) 
4. Take Me Back To London
5. Best Part Of Me
6. I Don’t Care (with Justin Bieber) 
7. Antisocial
8. Remember The Name
9. Feels
10. Put It All On Me
11. Nothing On You
12. I Don’t Want Your Money
13. 1000 Nights
14. Way To Break My Heart
15. Blow

W marcu 2017 roku Ed Sheeran wydał swój trzeci album – “÷”. Poprzednia płyta Anglika to “x” z 2014 roku. W Polsce uzyskała status diamentowy za sprzedaż ponad 100 tys. egzemplarzy. Największe hity Anglika to “perfect”, “The A Team”, “Sing”, “Thinking Out Loud”. 

▸ Przeczytaj również: Myślałeś, że znasz Margaret? Poznaj Gaję!

Cross Me
 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie